השר לביטחון פנים אמיר אוחנה ביקר בשכונת חליסה בחיפה | הגעתי לחזק את המפקדים והשוטרים על הפעולה הנחושה לאכיפת החוק והסדר

השר אמיר אוחנה בביקור בחיפה (צילום: תקשורת שר הבט״פ)

ביום שישי, 8/1/2020 ביקר השר לביטחון פנים אמיר אוחנה בשכונת חליסה שבחיפה שבה אירע באותו היום בלילה אירוע שבמהלכו שוטרים ירו לעבר כלי רכב שנתבקש לעצור ופתח בבריחה תוך שהוא מנגח כלי רכב ומסכן חיי אדם.
אחד מיושבי הרכב נהרג והיתר נתפסו לאחר שנמלטו, והם כעת עצורים ונחקרים. המדובר בדמויות מבשמת טבעון המוכרות למשטרה, ביניהם גם עבריין שריצה מאסר בגין סיוע לרצח.


במהלך ביקורו של השר אוחנה עם עם קציני משטרת חיפה ומרחב חוף, אמר השר אוחנה:

הגעתי למחוז חוף כדי לחזק את ידי מפקד המחוז ניצב עמר פרץ, המפקדים והשוטרים על הפעולה הנחושה לאכיפת החוק והסדר. זה ביקור שני שלי במחוז חוף בעת האחרונה לאחר שורה של פעולות מוצלחות, פענוחים, מעצרים, תפיסות נשק, אמל”ח ומזומנים מהעבריינים. שיבחתי אתכם ואני משבח אתכם גם היום. לא סתם באתי לכאן לשכונת חליסה בחיפה. באתי כי בכל מקום שבו אדם מסכן חיי אדם, וזה יכול להיות שוטר או אזרח שבורח ככה משוטרים — ההנחה שלי שהוא מסכן את חיי האזרחים בנתיב המילוט שלו. חייבים לפעול בנחישות, לעצור אותו כולל ירי במידת הצורך כמו שנעשה כאן. זו המשטרה שאני רוצה לראות. נחישות. אני חושב שכל האזרחים מתרשמים מהמאבק של השבועות האחרונים בפשיעה במחוז חוף ובמחוז צפון. אני רוצה לחזק אתכם, לחזק את ידי השוטרים — שידעו שזה בדיוק מה שמצופה: פעולה נחושה, חזקה, התקפית מול עבריינים. כך צריך להיות.
השר אמיר אוחנה בביקור בחיפה (צילום: תקשורת שר הבט״פ)
השר אמיר אוחנה בביקור בחיפה (צילום: תקשורת שר הבט״פ)

הגיבו כאן לכתבה

9 תגובות
 1. אורן אמר/ה

  הוא מבקר גם את כוחות המשטרה שמותקפים בביתר עלית, בני ברק ובית שמש?

 2. מאיר אמר/ה

  מה בעזרת השם ?????? אתה דתי ????? חחחחחחח וגם אסור ליהודי לגלח את הפיאות !

 3. עוזי אברהם אמר/ה

  אינני חושב שבביקור של שר כזה או אחרמשהו יבוא לידי שינוי בשטח, דעתי היא שבאותו רגע בו נתפסו הפושעים ומשטרת ישראל זיהתה היכן מגוריהם, הרי שבאותם רגעים ומיד היו צריכים לשלוח ללכפריהם כוחות יס”ם עם כלבים אל אותו ישוב שחייב יהיה להיות במצור של אין יוצא ואין נכנס ממנו, ולעבור מבית לבית ובכריזה אף להכריז על עוצר, על מנת לבדוק ביסודיות את פני השטח ומבית לבית !
  רק כך נוכל למגר את הפשיעה בסקטור הערבי במקביל לפעול כנגד עולם הפשע אצל היהודים !
  בתי המשפט חייבים להפעיל עונשים כבדים יותר ואף יותא מאששר החוק מאפשר, משום שחיי האדם חשובים להם יותר מחייהם של כל כנופיות הפשע שמסכנות את כל אזרחי מדינת ישראל !

 4. מיר אמר/ה

  המשטרה חוקרת…
  אכן, דרושה יד הרבה, הרבה, הרבה יותר חזקה!

 5. לייבלה אמר/ה

  המקום שורץ חלאות מזה עשור מישטרת ישראל חייבת לקבל אישור למגר בכל האמצעים ולנקות את הזבל ומישפחות הפשע כמו מגוף מסורטן ויפה שעה אחת קודם

 6. שלמה אמר/ה

  ביבי שלח אותו זו אחיזת עיניים ביבי עושה הכל לקבל קולות מהערבים

 7. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  זה היה ביקור חשוב של השר אוחנה בשכונת חליסה בחיפה. הביקור
  בא לחזק אותנו כולנו.תודתי העמוקה לכבוד השר אוחנה. כל הכבוד לשר אוחנה ויישר כוח.

 8. חיפאי אמר/ה

  יעבור לו אחרי הבחירות. בושה וחרפה, הפכנו למדינת עולם שלישי שבה אכיפת חוק בסיסית היא עניין של עסקנות פוליטית. בדיוק כמו במקסיקו.

 9. חחפאי אמר/ה

  קישקוש
  בתי כנסיות מצפצפים. והמשטרה לא רוצה לבוא

הגיבו כאן לכתבה