מנה שניה של חיסון קורונה – איך זה עובד?

חיסונים לקורונה (צילום: דוברות רמב"ם)

קיבלתם מנה ראשונה של חיסון קורונה? – כך תקבלו את המנה השנייה

משרד הבריאות שיגר הבוקר (ה' 7/1/21) את העקרונות לחלוקת מנות חיסון למנה שנייה

כל גוף שחיסן במנה הראשונה, אחראי על חיסון המנה השנייה (לפי הגוף שקיבל ההקצאה- כולל קופות, בתי חולים, מד"א, מוסדות שונים וכד'). הנחייה זו כוללת מאושפזים שחוסנו וששוחררו הביתה מבתי החולים – גם יחוסנו בבתי החולים.

המידע מפורט במסמך המצורף שהעבירה ד"ר ורד עזרא, ראש חטיבת הרפואה במשרד הבריאות ומר אלי גלעד ראש המשל"ט הלאומי למאבק בקורונה – היכנסו לקישור:

לוגו משרד הבריאות
8 תגובות
 1. יהלומי לאה אמר/ה

  אני עשיתי חיסון ה רשיון מחקה ל שני קידילישמור על ה סביבה ו אלי.

 2. לירון אמר/ה

  זה טוב ויפה שקיבלנו את החיסונים, אבל עצם העובדה

  שמתוך 9,000,000 איש שמסרבים להתחסן:, רק 1,000,000 וחצי אנשים קשישים חוסנו זה לא משמעותי בכלל ועוד אנשים בעליי מחלות רקע כבר שותקו בפנים שלהם ואשכרה מתו רק מהחיסונים שהם מסוכנים נורא בעצמם ושווים לתחת אז מה זה שווה?!

 3. יואב אמר/ה

  יש לקוות כי גנבי חיסון ונדחקים ובוזזים תור קבוצות בסיכון יחשב להם הדבר לעבירה פלילית ויעצרו אותם . מעמד וחליפה ועניבה אינם נותניפ היתר לבזוז מסקנים תרופהמצילת חיים לקבוצות אמידות מרושתות,ומושחתות יש לנהוג הרופאים מנהלי ביהח כעבריינים לכל דבר ועניים אם ישובו ויגנבויבזזו חיסונים בעבור בצע כסף

 4. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  כל הכבוד לראשי משרד הבריאו על דאגתם לבריאות הציבור..

 5. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  תיקון טעות: משרד הבריאות.

 6. א.ד. אמר/ה

  לירון, מסתבר שיש בידיך נתונים שאין אותם במשרד הבריאות, מעניין איך הגעת אליהם. ברור ש-9,000,000 איש התייצבו בפתח ביתך והודיעו שהם מסרבים להתחסן ומיליון קיבלו שיתוק בפנים. שמת לב כמה שטויות כתבת בתגובה אחת? כשאין מה להגיב, לא חייבים להגיב והעיקר לא להגיב שטויות … זה לא עושה אותך יותר חכמ/ה.

 7. אייל חיפה אמר/ה

  איך זה עובד? עובדי בתי החולים מביאים את משפחתם שלא בקבוצת התעדוף להתחסן בתירוץ שנשארו מנות. ואז קופת חולים כללית מאפשרת לכל הגילאים להתחסן כאקט שיווקי ויוצרת בלאגן מול שאר הקופות. במדינת הקומבינה והנפוטיזם, בדיוק ככה זה עובד.

 8. זיאד אמר/ה

  תגובה לאייל חיפה
  קופת חולים מכבי הראתה את גדולתה וכשרונה – לאחר שנת הפעלה ראשונה של בית החולים שלה באשדוד – שנסתיימה בגרעון של 150,000,000 שקל לערך וזה לאחר שקיבלו מהמדינה מענקים כמעט 1,000,000,000 שקל להקמתו.

לא ניתן להגיב