מענקים כספיים לספורטאים חיפאים מצטיינים – בפעם הראשונה

קפלון (משמאל) בטקס הענקת פרסים לספורטאים מצטינים (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)

המענקים האישיים מוענקים לראשונה ע”י עיריית חיפה לספורטאים תושבי חיפה מעל לגיל 14, שזכו במקום ראשון, שני או שלישי, בתחרויות ספורט בארץ ובעולם.

המענקים, בסכום כולל של כ-300,000 ₪, יוענקו השנה ל-46 ספורטאיות וספורטאים, העוסקים במגוון ענפים אישיים, לרבות: הרמת משקולות, שייט, ג’ודו, קיקבוקס, אתלטיקה, שחייה, טניס, שחמט וטניס שולחן.

טקס הענקת פרסים לספורטאים מצטינים (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)
טקס הענקת פרסים לספורטאים מצטינים (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)

השבוע הוענקו 11 מענקים ראשונים לספורטאים מצטיינים המייצגים מגוון אגודות ספורט בחיפה, בטקס סמלי שנערך בהיכל עיריית חיפה, בצל מגבלות הקורונה, בהשתתפות: רה”ע עינת קליש רותם, סגן ומ”מ רה”ע נחשון צוק, סגן רה”ע ומחזיק תיק הספורט במועצת העיר לזר קפלון ומנהל רשות הספורט ניר שאול.

לזר קפלון (צילום: ירון כרמי)
לזר קפלון (צילום: ירון כרמי)

לזר קפלון, סגן רה”ע ומחזיק תיק הספורט במועצת העיר, אמר לחי פה:

כמו שהבטחנו בתחילת הקדנציה שלנו, אנחנו נותנים דגש והכרה לספורטאים שמביאים כבוד לחיפה – גם בזירה הארצית וגם בזירה הבינלאומית. לקח שנה וקצת לשרים שלנו, אבל הנה זה קורה. נושא הפרסים הוא דבר חשוב מעין כמוהו כתמריץ משמעותי לספורטאים, כך שיוכלו להמשיך ולהשקיע בפעילות הספורטיבית שלהם, ונקווה שיהיו לנו עוד הרבה ספורטאים מצוינים כאלה. אנחנו מצדנו נמשיך ונתמוך בהם, על מנת שיוכלו להמשיך לייצג את כולנו בכבוד בכל הזירות. חשוב מאוד לקדם ולתת מקום מכובד גם לענפי הספורט האישיים, שהיו הרבה מאוד זמן מוזנחים ובהחלט הגיע הזמן שיזכו גם הם לתמיכה המגיעה להם. נמשיך להשקיע בספורטאים שלנו ולתמוך בהם.
נתנאל ז'ורבל מקום ראשון באליפות ישראל בג'ודו עד גיל 23 (צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה)
נתנאל ז’ורבל מקום ראשון באליפות ישראל בג’ודו עד גיל 23 (צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה)
הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. ד"ר יריב שגיא אמר/ה

  הכותרת לא מדויקת. בתקופת כהונתו של עמרם מצנע גם הוא חילק מענקים לספורטאים מצטיינים ואני הייתי אחד מהספורטאים שקיבלו מענק. אמנם המענק היה קטן הרבה יותר אבל בכל זאת היה שווה. יישר כוח גדול לספורטאים החיפאיים שמצליחים לפרוח ולהשיג הישגים! וכל הכבוד על הפירגון הכל כל חשוב הזה.

 2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  זו הכרה מרשימה של עיריית חיפה.יפה עינת ,ראש העיר וללזר קפלון, סגן ראש העיר הממונה על תחום הספורט. יישר כוח.חג אורים שמח. לילה טוב.

 3. יפית אמר/ה

  מלבד הפרסום למה שהעירייה עושה, אני חושבת שיש לתת לספורטאים עצמם הכרה ופרסום.
  למה אתם לא מפרסמים את שמות הספורטאים? שנכיר ונתגאה בהם.

 4. חלי פודה אמר/ה

  לדעתי, זו צביעות וסתירה בוטה מחד להעניק פרסים, ומאידך – שבועיים אחרי כן להנחית מכה מוחצת על מחלקת האתלטיקה של מכבי חיפה.

הגיבו כאן לכתבה