מה חושב יואב גלנט על החומרים המסוכנים בחיפה ?

03_-_יואב_גלנט.jpg

יואב גלנט בכנס בחירות בחיפה – מתנ”ס דניה. צילום: ירון כרמי

יואב גלנט, המשובץ במקום השני ברשימתו של כחלון לכנסת, קיים מפגש עם בוחרים במתנ”ס של שכונת דניה בחיפה.
יואב גלנט הציג את משנתו בנושאי צבא, בטחון וחברה.

בשלב האחרון של ההרצאה, היה מקום לשאלות.
אני ניצלתי את ההזדמנות והצגתי לפניו מספר שאלות הנוגעות לבעיות הליבה של חיפה והזמנתי אותו להתייחס למה שיבחר.

גלנט בחר להתייחס לנושא החומרים המסוכנים במפרץ חיפה, נושא הקרוב ללבו , גם בשל תפקידו האחרון בצה”ל כסגן הרמטכ”ל והתמצאותו בסוגיות ביטחוניות הקשורות במיקום החומרים המסוכנים בלב אוכלוסיה כה צפופה.

עוד בחר גלנט להתייחס לפוטנציאל של חוף הים של מפרץ חיפה

תרשמו לפניכם את תשובתו של גלנט, כי בקרוב הוא בכנסת עם סיכוי טוב לכהן כשר בממשלה

משתתפי_הכנס_-_2.jpg

יואב גלנט בכנס בחירות בחיפה – משתתפי הכנס. צילום: ירון כרמימשתתפי_הכנס.jpg

יואב גלנט בכנס בחירות בחיפה – משתתפי הכנס. צילום: ירון כרמי

2 תגובות
 1. חיים כהן אמר/ה

  מה זה משנה מי יזכה התשובה היא מי יהיה מסוגל להקים קואליציה
  ראינו זאת בבחירות שלבני קבלה 26 וביבי 25 באופן חוקי ודמוקרטי על לבני היתה להקים ממשלה אך היא לא הצליחה להקים קואליציה ונפלה
  דבר נוספ זוכרים את ההבחות והרעש כשלפיד הגיע וקבל 18 מנדטים והפתיע את כולם הוא הגיע לכנסת והופ נעצר אמרו לו כאן זה מגרש אחר כאן זה כנסת יש קומבינות יש קואליציה הכל בהתאם מה שהבטחת שייך לעבר וכך כל השנים פועלת הדמוקרטיה במדינה לצערי…..קומבינות וכו…..

 2. שמואל גלבהרט אמר/ה

  מפרץ חיפה במצעי הבחירות

  אלוף במילואים יואב גלנט, מס’ 2 ברשימת כחלון, בקול רם וצלול, מוסרט ומוקלט: בעיית המפרץ תיפתר ע"י הרחקת התעשיות מריכוזי אוכלוסיה.
  אפשר להיות מוטרדים מהעמדת רה"ע יונה יהב, כוכב "שיטת השקשוקה", בראש מטה כחלון בחיפה, אולם אי אפשר להתעלם מדבריו הנכוחים של גלנט, הצפוי לכהן בכל ממשלה קרובה.
  איך ישיב לכך "המחנה הציוני", אשר ברשימתו נציגת התנועה הירוקה? האם במצע שלה שוב נמצא מנטרות שחוקות על ניטור, תקינה, אכיפה וכו’? או תהיה בו קביעה חד משמעית, כי התעשיה במפרץ חיפה – מיצתה את עצמה!
  שאיפתה לפיתוח נוסף נתונה במיטת סדום, בין עיר הכרמל לעיר הקריות, במיגבלות תקינה הולכת ומחמירה עד לגבול הכלכליות. בינתיים התעשיה גובה בוודאות מוכחת מחיר כבד, על חשבון בריאות התושבים וחייהם, וגוררת עימה את האזור כולו למקום גבוה בבנק המטרות של כל אויב.
  גלנט לא משאיר לנו ברירה, וטוב שכך! המחנה הציוני חייב לאמץ חזון דומה, ללא תחליפים מגומגמים. מפרץ נקי – אין זו אגדה! כמובן לא נשגה באשליה כי המפעלים יתפנו כבר ביום שאחרי. זהו תהליך ממושך, המחייב הכנת חלופות למיקום מפעלים, שמירת זכויות העובדים, הסבת האזור לענפי כלכלה ותעסוקה חלופיים, ועוד. אתגר מרתק, שאזורים דומים בעולם כבר עמדו בו בהצלחה.
  צעד ראשון בכיוון זה – ביטול התכניות האחרונות להרחבת המפעלים!
  אני משוכנע כי זו תקוותם של קרוב למיליון תושבי האזור, שווה-ערך ל-12 מנדטים בכנסת. רשימה שתבין ותפנים זאת, גם תזכה במירב המנדטים האלה.

  שמואל גלבהרט, אדריכל ומתכנן ערים
  לשעבר סגן ראש עירית חיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.