אביגדור ליברמן מטיל פצצה על קואליציית קליש בשיחה עם נגה כרמי – חי פה

נפגשתי השבוע עם אביגדור ליברמן, יו"ר ישראל ביתנו, לשיחה על עתיד העיר חיפה. ליברמן הגיע למפגש עם ההנהגה המקומית – לזר קפלון, גרי קורן וטטיאנה ג'ון. ליברמן בקי בנושאים המקומיים והתייחס למגוון תחומים וביניהם: פתיחת הכרמלית בשבת, עמק החדשנות, פינוי התעשייה המזהמת, הסיכון הבטחוני ולסיכום הטיל פצצה הנוגעת לקואליציית קליש (בסוף הכתבה).
צפו:

אביגדור ליברמן משוחח עם נגה כרמי על עתיד העיר חיפה

פרסום לקהל חיפאי עם המקצוענים של חי פה – קישור…


ביטחון תושבי חיפה:

חיפה מאויימת מכיוון לבנון וסוריה. הגשתי לממשלה את תכנית מיגון הצפון, אשר נותנת מענה לאיום טילים ואיום רעידות האדמה, אך ברגע שיצאתי מהממשלה התכנית נגנזה. אני מאוכזב מכך שההנהגה המקומית בחיפה והסביבה אינה עומדת על כך שהתכנית תתממש.

המנעול הענק - הפגנה - תושבי חיפה סוגרים את התעשייה הפטרוכימית 4/2/2019
המנעול הענק – הפגנה – תושבי חיפה סוגרים את התעשייה הפטרוכימית 4/2/2019

הכרמלית בשבת:

זהו טירוף מוחלט!
חיפה ברגרסיה במה שקשור בהפעלת תחבורה ציבורית בשבת וחופש הפרט. אנחנו בישראל ביתנו דוגלים בגישה של "חיה ותן לחיות", אך החרדים מתעקשים לכפות את חוקי הדת גם על הציבור החילוני.

מיכי אלפר והפעלת הכרמלית בשבת

עמק החדשנות:

יש קשר ברור בין התכנית לבין עצירת ההגירה השלילית. פנוי התעשייה המזהמת ומימוש תכנית עמק החדשנות היא אינטרס לאומי ולא רק חיפאי. אני מתכוון להציב את מימוש התכנית כתנאי לכניסה לקואליציה הבאה.

"עמק החדשנות" - שער המפרץ - תכנית רמ"י - לניקוי מפרץ חיפה - רשות מקרקעי ישראל - 40
"עמק החדשנות" – שער המפרץ – תכנית רמ"י – לניקוי מפרץ חיפה – רשות מקרקעי ישראל – 40

קואליציית קליש וכניסת שהירה שלבי לתפקיד סגנית ראש העיר – ליברמן מטיל פצצה

כזכור, על פי ההסכם הקואליציוני, במאי הקרוב אמורה להיכנס שהירה שלבי מסיעת "החזית החיפאית", לתפקיד סגן ראש עיר. שלבי מיועדת להיכנס לתקן של הרב דוב חיון, אשר הודח מתפקידו על ידי קליש בטרם הסתיימה הקדנציה. שלבי אמורה לכהן בתפקיד לצידם של מספר סגני ראש עיר וביניהם לזר קבלון, מסיעת "חיפה ביתנו". ליברמן הפתיע בשיחה עם חי פה והסביר כי אין לו כוונה להמשיך לשבת בקואליציה, במידה ששלבי תמונה לסגנית ראש עיר. זוהי מכה נוספת לקואליציה המתכווצת של קליש, לאחר הדחתו של חיון.

אביגדור ליברמן:
אני עוקב מקרוב אחר התבטאויותיה של שלבי והן לחלוטין לא עומדות בקנה אחד עם העקרונות שלנו. במידה ששלבי תיכנס לתפקיד סגנית ראש העיר במאי הקרוב, אנחנו נצא מהקואליציה.

רג'א זעאתרה ושהירה שלבי בהודעה על פרישתו ממינוי סגן רה"ע חיפה(צילום: חגית אברהם)
רג'א זעאתרה ושהירה שלבי בהודעה על פרישתו ממינוי סגן רה"ע חיפה(צילום: חגית אברהם)

יעדי חיפה ביתנו לבחירות הבאות:

הצבתי להנהגה המקומית יעד של ארבעה מנדטים בבחירות הבאות.

לזר קפלון, אביגדור ליברמן, טטיאנה ג'ון וגרי קורן (צילום: נגה כרמי)
לזר קפלון, אביגדור ליברמן, טטיאנה ג'ון וגרי קורן (צילום: נגה כרמי)
26 תגובות
 1. חיפאי אמר/ה

  אם יש מישהו שאפשר לסמוך עליו זה ליברמן.
  המבוגר האחראי בתוך כל הבלאגן.

  1. אדי אמר/ה

   ממש "מבוגר אחראי" יוצא נגד קהילה שלימה מעורר שינאה ומחלוקת .מעניין מה הוא יגיד על חופש הפרט אם בזמן שמישהו באבל בדירה שליד יחליטו שהם רוצים לחגוג עם מוזיקה רועשת .כל בר דעת מבין שיש גם צורך לא לפגוע בזולת ולהשכין שלום (שלא כמו המסיט ליברמן)

  2. א.ד. אמר/ה

   מבוגר אחראי שמפזר את הרעל והשנאה שבו בכל מקום. המבוגר האחראי הזה שוכח שהוא לא פוטין וכאן זה לא רוסיה. בגלל טיפוסים כמוהו נפלה ברה"מ וזה שחיפה מלאה ברוסים שמשפחתם שלחה לכאן שיטפלו בהם ולא יפלו נטל עליהם ברוסיה, לא מקנה לטיפוס השלילי הזה לנהל לנו את העיר ולהרעיל אותה. הסתדרנו מצויין בלעדיו ולא צריכים אותו כאן כדי להרוס.

  3. חי + בן דוד + משפחתו אמר/ה

   מבוגר אחראי ליברמן, אולי כן ,תשאל את העדים שהיו נגדו

 2. אלכס אמר/ה

  חיפה-עיר ללא עתיד!
  דיבורים הבטחות לרוב,ומעשים אין!
  למשל כביש מספנות ישראל ,שדה התעופה עד צומת הום סנטר,שבור כבר שנים,ולא מתקנים בטענה שהכביש הוא חלק מפרויקט נמל המפרץ,וסופו יהייה כביש חדש!
  אבל בינתיים רכבים שנוסעים על הציר,שוברים ציריות,קפיצים,ומפוצצים צמיגים .
  בושה לעיריית חיפה!

 3. סיגל אמר/ה

  אי אפשר לסמוך עליו רק יודע להיות בצד המבקר ואינו יודע להתמודד במציאות. מקווה שיתרחק. מחיפה.

 4. R אמר/ה

  מי הזמין אותו? רק מחפש אש. שילך

 5. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  נגה היי.ראיון מרתק עם ידידנו אביגדור ליברמן.כל הכבוד לך.שבוע טוב.

 6. אבי אמר/ה

  זרקו אותו מהכנסת מנסה כמו עכבר לחדור לערים עם מנהיגות חלשה !! שלום שלום זיקית

 7. אורח אמר/ה

  ליברמן זה התקווה שלך? זה שחיסל את החמאס תוך 48 שעות? זה שקמםיין הבחירות שלו היה דומה באופן מזעזע לתעמולה הנאצית? האם העמדת אותו מול זה ב"ראיון העיתונאי" הזה?
  מביך

 8. פיטר פן אמר/ה

  פעם ראשונה חיובי לליברמן

  1. א.ד. אמר/ה

   במה בדיוק חיובי, בזה שהוא מחפש לזרוע שנאה בחיפה, בזה שהוא בא להסיט? תסביר לידידך ליברמן שחיפה זה לא מוסקבה והוא לא פוטין …. אז שיניח לחיפה ויעוף מכאן.

 9. אבי אמר/ה

  היה ברור שהתגובות כאן יהיו כפני העיר.
  ליברמן אומר את מה,שמרבית יפי הנפש חושבים, אומרים בחדרי חדרים ומפחדים לומר בגלוי.
  לאור המצב המביש אליו מדרדרת חיפה, בבחירות הבאות בחיפה, ינצח הליכוד בראשות יונה יהב – אם רק יסכים לקבל את התנצלות התושבים השפויים בחיפה.

 10. אבי אמר/ה

  ההגירה השלילית מחיפה אינה מפתיעה. בנוסף למה שאמר אביגדור ליברמן, צריך להוסיף את המצב הגרוע של כבישים , מידרכות ותשתית תחבורתית בעיר. זיהום האויר מהבזן רק גבר, והעיר פשוט הפכה לבלתי נעימה למגורים. הבניה בעיר פרועה, בלי להתחשב במיגבלות שכונתיות, (למשל, בניה מסיבית סביב בית חולים כרמל, שהכניסה והיציאה ממנו תחסם עוד יותר , בגלל בניה בכל אתר בסביבה, שאינה מלתחשבת כלל בנתוני השטח.מי שרוצה לראות את המצב כפי שהוא, מוזמן להגיע לרחוב הרופא, לאורך הרחוב כולו).

 11. לימבו אמר/ה

  חוזר על מה שכולם יודעים,.
  טופס טרמפ על ההצלחה של ראש העיר.

 12. גוגו אמר/ה

  מאז הרוסים פשטו על חיפה רבתי כבר קשה למצוא קצב עם בשר כשר בעיר.וזה לא שהם מוזילים על ידי שחיטה וטרינרית או שחורה את המחיר-חלילה.הם רוצים גם להרויח בגדול כאילו שילמו הון למשגיח כשרות ומוכרים בשרים שאלוהים ישמור איזה קיבה יש לחנזירים האלה.רמות השרות בכל מקום שנכנסים העובדים הרוסים ירדו פלאים בבתי המרקחת בקופות החולים מספיק שני רוסים בצוות כדי שהתור יתארך כמו בשנות השמונים ברוסיה.הם מדברים ומדברים ומדברים כל היום כאילו בלעו רדיו.גם ברחוב ובאוטובוס ואיפה לא הם רק מדברים כל היום.אני עוד זוכר שהיו מטאטאי רחובות רוסים ופתאום הם נעלמו והיום רק אתיופים מטאטאים רחובות מה שמוכיח שחיפה הפכה גזענית.אתה רואה את שנאת הרוסים כנגד האתיופים ברחובות שזה משהו שלא ניתן להסברה.אין מצב שתתחבר עם רוסי אם אין לו אינטרס ממך וגם אז הישמר לך זה עם שגדל בקומוניזם בעל רגשי נחיתות תהומיים בעלי חשדנות כלפי כל העולם ואחותו ממש סוג של בני אנוש מגעילים.שומר נפשו ירחק מהם.אצלהם פותחים גני ילדים לרוסים בלבד ובשפה הרוסית בלבד מה שמוכיח שהם פה בינתיים עד שיעשו עוקץ טוב ויעלמו למדינה אחרת.מלחמת מפלגת ישראל ביתנו בשבת היהודית תופסת תאוצה וזאת רק בגלל שליברמן מנצל זאת לשם אסיפת קולות שהרי בנו חזר בתשובה כך שהוא אדם מסוכן לו עצמו ולציבור אותו הוא מנהיג כמובן ללא שום סממן דמוקרטי במפלגה כי יש ליברמן בראש וכל השאר מריונטות מתחלפות כרצון הראיס.אני חילוני כך שאין לי תמימות דעים עם כפיה דתית אבל נלחמנו בהם ונילחם בהם בכלים דמוקרטיים אבל לעולם לא נילחם בסממנים יהודיים במדינה יהודית.

 13. ציון אמר/ה

  את ההתפשטות הדמוגרפית של מיליוני ערבים ניתן להפסיק ואף להפוך אותה
  רק אם יהודים יפסיקו לתת לערבים עבודה,רפואה, חינוך, רווחה, הטבות, הגנה משפטית, ייצוג בכנסת.
  אין מקרה בהיסטוריה כאשר המנצח בכל מלחמות העביר חלקי ארצו לאויבים מובסים
  או 70 שנה האכיל אותם. המנצח במלחמה קובע את הגבולות.

  עדיף להעסיק בישראל רק ערבים עם תעודות של רשות הערבית.
  לאחר ש-2 מיליון ערבים יהפכו לאזרחי מדינה שלהם, ללא צבא ,
  הם ישלמו מס הכנסה ומס בריאות ברמאללה ורק שם ערבים יבקשו קצבאות,
  ביטוח בריאות, תקציבים לבתי ספר וכו` .
  בעוד כמה חודשים רמת חיים שלהם תרד דרסטית ואז יתחיל טרנספר מרצון >
  לרמאללה, שכם, חברון , ג'נין, קלקיליה, טולכרם, יריחו, אבו-דיס, בית לחם, עזה וכו'.
  שימו לב > הכול לפי חוק בינלאומי, כי רק ערבים ביצעו את החלטת האו"ם משנת 1947 על החלוקה וגירשו את היהודים מחלק ניכר של ארץ ישראל .

  הגיע הזמן לשחרר את ה"נכבשים" ולהשוות זכויות ערבים בחיפה ויפו
  לזכויות יהודים ברמאללה ועזה .
  אזרחות פלסטינית-ירדנית ☪️, אבו-דיס ושועפאט – לערבים ,
  אזרחות ישראלית ✡️ וירושלים – ליהודים !

 14. פלג מ אמר/ה

  בלי האוכלוסיה בעיר – לא יהיה לליברמן שגריר. מי שמנמנם כל השנה, שלא ינסה להעיר את השכנים לקראת הבחירות בעיר.

 15. ניסים אמר/ה

  אדם קנאי איבד את הדרך הלוואי ויעלם מהנוף הפוליטי של המדינה מביא רק נזק ומדבר פקה פקה !!!! מבזבז את הקולות של המצביעים שלו על כבוד וגאווה לעצמו חבל עליהם ברובם מצביעים לימין שהקולות שלהם נזרקים

 16. שלמה אמר/ה

  בושה וחרפה לראש העיר על המינוי הצפוי
  גם אני בין אלה שידאגו שאת לא תזכי לכהונה נוספת בבחירות הבאות

 17. ls אמר/ה

  גועל נפש. רק זה חסר לנו.

 18. למה לו להכנס לממשלה? אמר/ה

  להיות בממשלה ועוד בתקופת קורונה?כל תפקיד הרי כפוי טובה עם ביקורת ציבורית ותקשורתית מפה עד הודעה חדשה.עדיף לו ובכלל לכל החכים באופוזיציה לשבת בטריבונה ,לעבור מאולפן לאולפן,מראיון לראיון ולעשות את העבודה הכי קלה:ביקורת…והרי בכנסת מי שבתפקיד מחייב בממשלה ומי שסתם מתבטל באופוזיציה מקבל משכורת 40,000 שקל בכל מקרה.אז מה עדיף?

 19. אייל אמר/ה

  ליברמן ממש כמו כל הסיעות הקטנות והמגזריות פיתח כבר עשרים שנה את המומחיות למצוא את הנושאים ש"מתדלקים בעירה" בקרב המצביעים שלו. פעם זה "אין נאמנות – אין אזרחות", פעם זה "אין גיוס אין תקציבים" וכך הלאה והלאה. הוא באמת יאמר לזכותו חזק בעניין. כל מערכת בחירות הוא מוצא סיסמאות כאלו על נושאים שאחרכך הוא לא עושה לגביהם שום דבר כל הקדנציה. מה זה יהיה בבחירות הבאות? תסמכו עליו שהוא אוסף כבר סיסמאות. אולי: "ליברמן עבור העסקים העצמאיים!" או שטות אחרת.. בכל אופן זו גם הגישה שלו בערים. הוא מקבל מהנציגים מידע מה מתדלק את קהל המצביעים שלו ומשלהב אותם. לא נשב עם ההיא, לא ניתן ככה, נדאג שיהיה בחיפה את זה וזה…
  מהראיון שומעים איך הוא משחיל את נקודות הדיבור שאספו עבורו נציגי חיפה ביתנו במועצה. וכמו המומחיות לסיסמאות בחירות ככה עשה קופי-פייסט לסיסמאות מקומיות. בפועל, ההשפעה שלו ושל נציגיו במועצה שולית והם בקואליציה בלי לפצות פה על שום דבר בשנתיים האחרונות. בבחינת כלב שלא רק לא נושך, אפילו לא נובח.
  בעצם, כזה היה גם ליברמן עצמו כשהיה בממשלה עם נתניהו והסיעות החרדיות.. כן כן, ממש לא מזמן. כלב שלא רק לא נשך, אפילו לא נבח. וגם כל הסיסמאות שלו על נאמנות ואזרחות, או על גיוס חובה, או על נישואים אזרחיים, נעלמו כלא היו או ימוחזרו לבחירות של 2021.
  אני רק תוהה לעצמי למה קהל בוחריו ממשיך להאמין לאדם שלא הביא כמעט שום הישגים ב-20 השנים שהוא בכנסת? הוא בלם את החרדים? הוא עשה שירות לאומי לכולם? הוא סילק פלישה לקרקעות מדינה? אני זוכר אותו נואם בלהט מה הוא מתכוון לעשות אם רק יהיה שר בכיר.. איזה תיקים ידרוש, איזה מהפכות יבצע. היה מספיק שנים בממשלות, מה ביצע מכל המצע שלו? ממשיך למחזר ולמחזר…
  אולי למצביעי ישראל ביתנו פשוט אין חלופה. אין מנהיג אחר שיקים מפלגה מתחרה (כפי שליברמן הקים מול שרנסקי) ולמעשה ליברמן מרוויח מההפקר, מאותו מאגר קולות שמצביע לו על הסיסמאות, מוכן לוותר על אי מימוש ההבטחות, כי זה "אחד משלנו".. פעם הוא חובר לליכוד, פעם רץ לבד, אולי יחבור למפלגה אחרת לפי הצורך.
  ליברמן דואג בעיקר לליברמן. וזו הסיסמה המדויקת ביותר.

 20. שוקי אמר/ה

  ליברמן תמיד חזק בדיבורים כולו פקה פקה…אפס מעשים רק קשקושים

 21. רוברט גל אמר/ה

  מסכים לכל מילה של אביגדור ליברמן. במישור המוניציפלי תומך בדעותיו

 22. רוברט גל אמר/ה

  מסכים לכל מילה של אביגדור ליברמן לגבי המישור המוניציפלי

לא ניתן להגיב