היסטוריה בחיפה | מנדי זלצמן מנכ”ל נמל חיפה עם בכירים מדובאי | הערכת התאוששות ענף הספנות | צפו

היסטוריה בחיפה:

מנדי זלצמן, מנכ”ל נמל חיפה, בכנס אינטרנטי עם בכירים מדובאי, בנושא קצב ההתאוששות של ענף הספנות, ביציאה ממשבר הקורונה. את הכנס ארגן האתר TMS, מדובאי. בעוד ימים ספורים יגיע המטען הראשון מהאמירויות.

צפו


מנדי זלצמן פתח את המפגש בברכה בשפה הערבית, למשתתפי הכנס. שיח הבכירים עסק בהתמודדות הנמלים עם מגפת הקורונה. זלצמן סיפר על היערכות צוותי הנמל באופן שיאפשר את המשך העבודה מסביב לשעון, גם תחת מגבלות המגפה.
והמשיך בשיתוף הבכירים בעניין הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים שהוטמעו בנמל חיפה, וסייעו בהגברת התפוקות.

הנמל, ציין זלצמן באוזני הנוכחים, נמצא כעת בהליך הפרטה, אליו יחברו חברות גלובליות, במטרה לרכוש אותו ולחזקו, דרך הבאת מטענים רבים, ובכך יאפשרו לנמל להתמודד בהצלחה עם אתגרי העתיד ולאפשר לחברה להשתחרר מהכבלים המונחים על כתפיה כיום, בהיותה חברה ממשלתית.

זלצמן חלק עם הנוכחים, כי חברות ספנות ראשונות המגיעות מהמזרח הרחוק לחיפה, יוכלו כעת לעבור גם בנמל ג’בל עלי בדובאי. למעשה, חשף זלצמן, אוניה ראשונה – MSC PARIS, עם מטען מהאמירויות, תיכנס לנמל חיפה ביום שני הקרוב (12/10/20) בבוקר.


המפגש התקיים במסגרת סדרת מפגשים מקצועיים שמארגן עיתון הספנות הידוע TMS) The Maritime Standard). יחד עם זלצמן היו באירוע נציג נמלי אבו דאבי, וחברת DP WORLD.הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. יצחק+אבואזיז אמר/ה

    כל הכבוד להציל את נמל חיפה עובדים ברמה גבוהה מאמין במנדי שיקדם את הנמל

    1. גוליית אמר/ה

      ברמה גבוהה??? במשכורת גבוהה ותנאים מצויינים ומנכ״ל מסוכן