בית הספר נסגר • איש צוות התגלה כחולה קורונה מאומת

בית הספר תיכון קריית חיים עובר ללמידה מהבית

————————————————————

הודעה שנמסרה להורי הילדים

משפחת תיכון קרית חיים ערב טוב
הורים ותלמידים יקרים🌺
התבשרנו היום 5.9.2020 ע”י משרד הבריאות כי התגלתה בצוות המורים חולה מאומתת נוספת.
עקב כך, התקבלה החלטה ע”י מנהל המחוז ד”ר סער הראל, יחד עם עיריית חיפה, שכל תלמידי תיכון קרית חיים: חט”ב דגן, חט”ב שקד וגם חטיבה עליונה יעברו ללמידה מרחוק מהבית בימים ראשון ושני 6.9-7.9 ונמתין לסיום החקירה האפידמיולוגית של משרד הבריאות.

שמירת השיגרה ככל הניתן במציאות “הקורונה” חשובה לכולם ולכן נעשה כל שביכולנו לייצר שגרות משמעותיות במציאות הקיימת.

במידה ובעקבות החקירה יימצא כי מי מבין באי בית הספר צריך להיכנס לבידוד, הוא יקבל על כך הודעה אישית ממשרד הבריאות.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

בריאות איתנה לכולם
ושבוע טוב
הנהלת תיכון קרית חיים

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. אייל אמר/ה

    פתיחת שנת הלימודים ברמת ההדבקה הגבוהה בעולם בשיא המגיפה הייתה טעות קשה וכשלון כבד של משרד החינוך ושל פרויקטור הקורונה האנמי גמזו שמתעסק בצבעים במקום בהורדת ההדבקה מיידית בהסגר מוחלט על המדינה שמזמן היה צריך להגיע, עוד בהדבקות בתי הספר שהביאו לגל השני היה צריך לסגור את בתי הספר כולם מיד ולהכניס להסגר של שבוע להוריד את רמות ההדבקה. טעות רודפת טעות מאז עד שהגענו לקטסטרופה בקנה מידה עולמי בכמות נדבקים ביחס לאוכלוסיה וזה עוד לפני השילוב עם שפעת החורף. אם לא יהיה סגר מיידי על כל המדינה לשבוע הרמטי ומשם סגר נושם – נגיע לאוקטובר עם בתי חולים שישלחו חולי קורונה למות בביתם במאות ואלפים. ממשלת “החרום” שהוקמה בהבטחה לטפל בקורונה – גנץ “אני אפקח על כל הטיפול במגיפה והשלכותיה” ובכן אדון גנץ אתה וגמזו – אפס ומאופס, לא עשית כלום. לא דרשת סגר מייד אחרי ההדבקות בגימנסיה בירושלים ולא היו אפילו דיונים בקבינט הקורונה במשך חודשיים שלמים. פרויקטור מונה אחרי חודשים של זינוק בעשרות אלפי נדבקים. לכו כולכם הביתה אתם מביאים באפס המעשה ובאפס ההנהגה לאלפי מתים לחינם במגיפה הזו!!
    עולים לתמותה של עשרות ביום ועוד מבלבלים את השכל על טיסות לאומן ועל לא לפגוע ברגשות התלמידים שרצו לחזור ללמוד. מדינה הזויה