קפלון דורש מראש העיר להחליף את כל חברי הועדה המקצועית לתמיכות

הועדה המקצועית לתמיכות לא פעלה באופן שקוף, מקצועי ואחראי כך טוען סגן ראש העיר קפלון, ודורש להחליף את כל חברי הועדה לאלתר, ולמנות עובדי עירייה המתאימים.

מחדל הועדה המקצועית לתמיכות | סגן ראש העיר לזר קפלון, שיגר מכתב בו הוא מבקש מראש עיריית חיפה להחליף את כל חברי הועדה לאלתר, ולמנות עובדי עירייה המתאימים.

קפלון ציין במכתב, כי במהלך קיץ 2019 המליצה רשות הספורט בראשות שמואל זגגי על חלוקת כספי תמיכות בהתאם לקריטריונים שנקבעו. טבלת חלוקת התמיכות לספורט אושרה בוועדת התמיכות ולאחר מכן במועצת העיר.

בחינה מחודשת של טבלאות חלוקת כספי תמיכות הספורט העלתה כי בטבלה הראשונית נפלו
מספר שגיאות בעלות משמעות על כלל חלוקת הכספים (להערכתי מדובר בטעויות סופר) לדוגמא: רישום ענפים אולימפיים ברשימות ענפי הספורט הכלליים ולהיפך. כך גם בטבלאות הניקוד. כמובן שכל טעות כזו משפיעה על כלל חלוקת הכספים.

הממצאים שעלו הובאו בפני הועדה המקצועית ומסיבות לא ברורות לא פעלה לתיקון הליקויים.


הממצאים שעלו הובאו בפני הועדה המקצועית לחלוקת התמיכות בראשה עומדת מזכיר העיר ברכה סלע, ופקיד התמיכות אוריאל בן עזרא. ועדת התמיכות בחרה שלא להביא את הממצאים בפני מועצת העיר. ומסיבות לא ברורות לא פעלה לתיקון הליקויים.

כחברי מועצת העיר מובאים בפנינו ממצאים על מנת שנוכל לקבל החלטות, אין לנו אלא לסמוך על הדרגים המקצועיים. במקרה זה ברור שהועדה המקצועית לתמיכות לא פעלה באופן שקוף , מקצועי ואחראי כדי שאנו נוכל לקבל החלטה נכונה, ישרה והוגנת. אני מבקש מראש העיר להחליף את כל חברי הועדה לאלתר, ולמנות עובדי עירייה המתאימים

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. יש גבול למחדלים בעירייה אחת אמר/ה

    אם מתברר שהיה מחדל צריך לפטר את מי שאחראי על מחדל כזה.