קורונה בקרית אתא | מקומות בהם שהו חולי קורונה | עדכון

חולי קורונה בקריית אתא • עדכון ליום 6/9/20

חולי קורונה בקריית אתא ליום 26/08/20

מקומות בהם שהו חולי קורונה בקרית אתא, נכון ל – 9/8/20, לפי משרד הבריאות

מקומות בהם שהו חולי קורונה בקרית אתא, נכון ל – 3/8/20, לפי משרד הבריאות

מקומות בהם שהו חולי קורונה בקרית אתא, נכון ל – 2/8/20, לפי משרד הבריאות

מקומות בהם שהו חולי קורונה בקרית אתא, נכון ל – 26/7/20, לפי משרד הבריאות

מקומות בהם שהו חולי קורונה בקרית אתא, נכון ל – 22/7/20, לפי משרד הבריאות

מקומות בהם שהו חולי קורונה בקרית אתא, נכון ל – 19/7/20 לפי משרד הבריאות

יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא
יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא:

“תושבים יקרים עידכון לסוף השבוע:אנו עדים לעלייה הגוברת במספר המאומתים ולקצב התחלואה בארץ. הדברים נכונים גם לגבי קרית אתא. במהלך השבועיים האחרונים אנו רואים עליה מתמדת במספר המאומתים בפיזור רחב בכל חלקי העיר.נכון להיום: 119 חולים פעילים, מעל ל- 320 בבידוד ו- 31 החלימו.אנו פועלים בכל שעות היום ובכל המסגרות האפשריות להגביר את האכיפה, המניעה וההסברה. צוותי פיקוח ושיטור מסיירים בכל חלקי העיר וגם בבתי העסק ושומרים על ההנחיות של עטיית מסכות ומניעת התקהלויות.צוותים של פיקוד העורף ומרכז הצעירים מבצעים פעילות בבתי אבות ובמרכזי דיור וחברי סיירת ההורים נרתמה לבצע פעילות הסברה בקרב בני נוער.במהלך הלילות, כשמרביתכם ישנים, הצוותים שלנו יוצאים ומבצעים עבודות חיטוי בתחנות אוטובוס ובאזורים ציבוריים נוספים. לאור המצב, הממשלה בוודאי תחליט על שורה של צעדים בניסיון למנוע את ההתפרצות בטרם יוטל שוב סגר.בהתאם להערכות מצב שאנו מקיימים עם משרד הבריאות וכוחות הביטחון, אנו רואים עליה בתחלואה אצל צעירים. הורים: חייבו את ילדיכם לעטות מסכות, להימנע מהתקהלויות וגם אם הם מבקשים להיפגש עם חברים יש לעשות זאת לפי הכללים: מסיכות, שמירת מרחק ומספר המשתתפים. אסור להקל ראש במצב ויש להישמע לכל הנחיה אשר תתקבל. מדובר בבריאות בני המשפחה שלנו ומכרינו. תמיד ידענו לעמוד מול כל אתגר והיום יותר מתמיד אנו חייבים להפגין נחישות ואחריות. אני מקווה כי נבלום את העלייה המדאיגה במספר המאומתים בעיר ואם נפעל כולנו יחד- נצליח. סוף שבוע נעים”.
שלכם,יעקב פרץ

הנחיות לציבור

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון:
דיווח על בידוד בית לאחר חזרה מחו”ל
דיווח על בידוד בית לאחר מגע עם חולה מאומת
או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400*, במוקדי קופות החולים:
◄ כללית 2700*
◄ מכבי 3555*
◄ מאוחדת 3833*
◄ לאומית 507*
אם במהלך הבידוד מופיעים תסמינים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מידי למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.
למידע רישמי, מאומת ומתעדכן: אתר משרד הבריאות

חולי קורונה בחיפה – כתבות אחרונות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

6 תגובות
 1. רפי חסון אמר/ה

  סומך עליך יעקב פרץ,ראש העיר קריית אתא.יישר כוח

  1. לא משנה אמר/ה

   איך הוא עדיין ראש עיר?

   1. חסוי אמר/ה

    הוא ראש עיר מצויין כבר 20 שנה! היא אפשר לערער עליו אפילו לרגע.

 2. ביבי אמר/ה

  איך המושחת,הגנב והעבריין הזה עדיין ראש העיר

 3. ביבי אמר/ה

  רשת לסל בגבעת לוקי מעל עשור אין,בניין מפלצת עם פנטהאוס למושחת בונים מהר,מגרש כדורגל נורמלי מדשא סינטטי אחד בודד אין בקריה! איכס עיר דוחה מת לעוף מפה,עיר של ערסים עם חולצה שחורה שמקבלים כאפה ורצים לאמא

 4. פולי אמר/ה

  שכונה בן עמי שביט לכלוך מגעיל.מה שם הולך בערב מסוממים .מי שומר על כללים .יכול להיות במקומות שגרים אנשים עם כסף .אבל כן פשוט מקור של מחלה וזבל.שיטור לא עובד בכלל בבן עמי .מפחיד לחקות לאוטובוס בשביט אחרי שעה 8בערב .אותו המצב היה בנוף הגליל השכונה רסקו אז עשו שם שיפוץ .מצלמות .מקום הפך למקום שאנשים לא מפחדים לשבת .שום דבר לא נעשה לשכונות האלו .וחבל !