קטינים הותקפו באכזריות בחיפה

שני קטינים הותקפו באכזריות – אחד עד אובדן הכרה בחיפה

כתב אישום הוגש נגד שני תושבי חיפה, בחשד שתקפו באכזריות ואיימו על קטינים רבים בגן האם בעיר. בתום חקירה מורכבת, הגישה הבוקר.

גן האם בחיפה

התביעה המשטרתית הגישה הבוקר חמישי 16/7/20 כתב אישום נגד שני תושבי חיפה, בחשד כי תקפו באכזריות ואיימו על קטינים רבים בגן האם בעיר

חוקרי תחנת חיפה ניהלו במהלך החודש האחרון חקירה מורכבת ואינטנסיבית, שהחלה עם קבלת דיווח במוקד בדבר חשד לתקיפת קטין בגן האם בעיר, כאשר עם התפתחותה, עצרו השוטרים בגיר בן 18 וקטין בן 17 שניהם תושבי העיר, בחשד למעורבות במעשה.

קרבנות נוספים

בתוך כך, איסוף ממצאים במסגרת החקירה ועדויות מקורבנות נוספים העלו חשד, כי במהלך השבועות האחרונים פעלו שני החשודים באזור גן האם בחיפה כאשר תקפו באכזריות, בהזדמנויות שונות, קטינים רבים ששהו במקום ובאחד המקרים אף גרמו לאובדן הכרה מוחלט של הקורבן.

מעצר בית מלא

עוד עולה, כי את העבירות ביצע עפ”י החשד אחד החשודים בעת שהיה נתון במעצר בית מלא בגין ארוע דומה בו דקר ופצע קטין אחר תושב חיפה בגן האם בחיפה ובאירוע נוסף, החשודים עפ”י החשד פנו לאחד הקורבנות ודרשו ממנו לשנות את גרסתו במשטרה תוך תקיפתו עד שהקטין התחייב בפניהם לשנות את עדותו.

מעצר עד תום ההליכים

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת והבוקר כאמור, חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום ובקשה למעצרם עד תום ההליכים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

14 תגובות
 1. מוטי אמר/ה

  כמה שבועות???
  כמה תקיפות המשיכו להתרחש?

 2. שירין אמר/ה

  לפני שבועיים היתי שם עם הילדים שלי ממש מפחיד להיות שם הרבה נעריים עברינים שהם נראים אלימים עם אופניים חשמליים ומסוכנים כי הילדים משחקים שם ורצים ולא אכפת להם אף אחד מוזיקה ורעש וצעקות ממש לא נעים צריך להיות שם שוטרים עירוניים

  1. לימבו אמר/ה

   אחרי שיסולקו החזירים.

 3. לילי+טל אמר/ה

  אסור לעבור לסדר היום❗יש להעניש בחומרה רבה ❗❗❗את אותם תוקפים, לפרסם את שמם ומקום מגוריהם וכן את העונש שיוטל עליהם. חובה ליצור גורם הרתעה חזק❗

  1. Avino אמר/ה

   לא רקדן, חשוב לפרסם תמונותיהם, בטוחני שנמצאים קטינים נוספים שישמחו להעיד נגדם. נבלות, שטן.

  2. Avino אמר/ה

   לא רק שמות, , חשוב לפרסם תמונותיהם, בטוחני שנמצאים קטינים נוספים שישמחו להעיד נגדם. נבלות, שטן.

 4. שמשון אמר/ה

  חחחח בית המשפט יתחשב בכך שהם קטינים וישחרר אותם בערבות.בית המשפט לא יכניס אותם לכלא כי מדובר בבני טובים.בגרמניה היו מטפלים בהם טוב.

  1. אנונימי אמר/ה

   בתור אדם שמרבה לשהות בגן האם עם חבריי מעולם לא יכולתי שלא לשים לב לנוכחותם של אותם עבריינים צעירים ובוגרים. נוכחותם בגן האם גורמת לפחד ולחץ תמידי ותחושה של חוסר ביטחון בשהייה שם ורוב חברי מעדיפים לא לשבת שם בדיוק מסיבות אלו. אני מכיר אישית קומץ גדול של ילדים וחברים שהותקפו בעבר במקום זה והמשטרה לא עשתה כלום בדבר.
   הגיע הזמן לשים סוף לכל הגאנג בנג שיש במרכז הכרמל כל ערב, לקחת אותו מהעבריינים ולהחזיר אותו לתושבים שומרי החוק.
   רק מעוניין להוסיף שעל המשטרה לדעתי לפרסם את שמותיהם ותמונתם. אני בטוח שאוכל להעיד עליהם ואם לא אני מכיר אנשים שכן.

 5. מיר אמר/ה

  המשטרה חוקרת…

 6. נדב אמר/ה

  כנראה לא הבנת מדובר בשני תושבים (תושב- משמע מעל גיל 18) שתקפו קטינים.
  ולא קטינים שתקפו קטינים.

 7. אבי כהן אמר/ה

  למה לא שמים שם מצלמות במסגרת הללו שמחוברות למוקד.. קל ופשוט..
  פרסמו תמונות של העבריינים

 8. אבי כהן אמר/ה

  למה לא שמים שם מצלמות במסגרת הללו שמחוברות למוקד.. קל ופשוט..
  פרסמו תמונות של העבריינים, יאפשר לביהמש להבין את היקף התופעה..

 9. ניר אמר/ה

  חכו שהמשטרה תטפל במקרים כאלה…… בדרך כלל זה מאוחר מידי, רק אחרי שיש פצועים ובשלב הבא הרוגים. חבל שבארץ אין לאזרחים את היכולת או את הזכות להגן על עצמם.

 10. יותם אמר/ה

  לעריית חיפה ולמשטרה – מכעיס ומקומם שאחרי כל כך הרבה שנים לא השכלתם לפקח על האזור עם סייר/ניידת קבועה או לחילופין לסגור את הטיילת בשעות הלילה כפי שעושים לפארק שלם במנהטן כי הוא מועד לפורענות! עבריינים אלימים במשך שנים היו הופכים את הטיילת הזו ללא בטוחה לבני נוער שרוצים להסתובב בשעות החשכה ולהנות מהנוף של חיפה! לטיפולכם הבהול!