הורים מתלוננים: בניין העירייה החדש שיוקם מסכן את הילדים שלנו

תושבים והורים בקריית ים מתלוננים על החלטת העירייה להתחיל את עבודות בניית מבנה העירייה החדש בסמוך לבתי הספר והגנים ללא הודעה מוקדת.

למערכת חי פה התקבלו פניות רבות מתושבים שמתלוננים על כך שעיריית קריית ים החליטה לפני כשבוע לגדר את מתחם בתי הספר ושלושת הגנים של ״אור אבנר״ ברחוב משה שרת, לצורך התחלת עבודות בניית בניין העירייה החדש. זאת מבלי שנציג מהעירייה דאג לשתף אותם.

לדברי התושבים:

אף אחד לא שיתף אותנו על תחילת הבנייה. גם לא זכור לנו שהעירייה תלתה שלטים בסמוך לשטח הבנייה כדי לאפשר הבעת התנגדויות. הכל נעשה במחשכים ובחדרי חדרים.

ילדים מבוהלים וצועקים מרעש עבודות הבנייה

הורים לילדים ותלמידים מספרים:

בימים הקרובים הולכים לפעול בבתי הספר והגנים גם קייטנות ולא ניתן שילדינו יישהו באיזור מסוכן שכזה. הבנייה הולכת להמשך כשנתיים וחצי במטרה לבנות בניין עירייה חדש ומפואר וכל זאת על חשבון בריאות ילדינו. אנו מתחננים למבנה חלופי אך נתקלים בסירוב ובאטימות מצד העירייה שלא חשבו אפילו להעביר אותם משם לפני תחילת העבודות. הגענו הבוקר לאתר בנייה,ילדים צורחים ומבוהלים. מגיע לנו מבנה חלופי,ילדינו הם לא הפקר.

מעיריית קריית ים נמסר לחי פה בתגובה:

קריית ים נמצאת בעיצומה של תנופת פיתוח כמוה לא ידעה מזה עשרות שנים. במסגרת זו החלו לפני שבוע גם העבודות להקמת בניין העירייה החדש. כל העבודות תוכננו ותואמו מראש מול הנהלת בית הספר הסמוך במטרה למזער ככל האפשר פגיעה בשגרת הלימודים במקום. לפני שבוע אף נועד ראש העיר עם וועד ההורים וההנהלה ונענה לכל דרישותיהם בנושא גידור המקום והרחקת העבודות ככל האפשר מגדר בית הספר. המדובר בימים ראשונים של הקמה ובהמשך צפויות העבודות במקום להתבצע כך שלא תהיה להן כמעט שום השפעה על שגרת בית הספר והגנים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
 1. שמשון אמר/ה

  מדינה של מתלוננים.כל דבר מפריע.צרות עין ואנשים שחושבים שמגיע להם הכל.תאכלו קצת בננות.

  1. גוליית אמר/ה

   למה אתה מתלונן על זה שכולם מתלוננים?

 2. קריית ים זבל אמר/ה

  כשהקימו ליד הבית שלנו מזבלה ועברנו לחתום עם התושבים בסביבה על זה שיעיפו את זה, אף אחד לא חתם. אז תסבלו בשקט עם הילדים שלכם. צבועים