שרה נובוברודר נעדרת • שבוע שני לחיפושים

שרה נובוברודר

בהמשך להודעות קודמות בדבר חיפוש אחר הנעדרת – שרה נובוברודר תושבת חיפה בת 91, משטרת ישראל ממשיכה בחיפושים, זה השבוע השני.

צחי נוי ודודי מינבלום מתנדב ביכ”ל

הנעדרת נראתה לאחרונה ביום א’ (04/05/20), בעת שמשכה כסף מבנקט של בנק הפועלים בכיכר מאירהוף בחיפה ועל פי מצלמות האבטחה לבשה מכנס שחור, גקט שחור, חולצה בהירה ונשאה תיק חום.

משטרת ישראל ממשיכה במאמצים לאיתורה, תוך ביצוע מגוון פעולות במישור החקירתי והמבצעי, לרבות המשך סריקות ברחבי העיר חיפה על פי מיפוי, באמצעות כוחות משטרה רבים ובסיוע יחידות נוספות ומתנדבים.

כל היודע דבר על מקום המצאה או שבידיו צילומי אבטחה שיכולים לסייע באיתור הנעדרת, מתבקש להתקשר לתחנת חיפה בטל׳ 86458111 או למוקד 100 של המשטרה בכל הארץ.

Жительница Хайфы, Сара Новобродер, 91 года считается пропавшая безвести уже 2-ю неделю!
Последний раз видна была на Кикар  Меирхов в Кирьят Эльезере ,когда
 .снимала деньги с Банката Банка Апоалим
Она была одета в:Черные штаны,
в Черный    пиджак и светлой кофтачкой с
коричневой сумкой. и
 Вся полиция и Волунтеры  прочесывают всю Хайфу и просят Жителей Хайфы быть бдительными и у тех у кого есть камера и могут расспознать Эту Женщину,отправить  снимки или позвонить Полиции Хайфы: 86458111
или 100!!!
СПАСИБО ЗАРАНИЕ!

וידאו

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

6 תגובות
 1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  נקווה למצוא את שרה נובוברודר.הציבור מתבקש לעזור למצוא את שרה.

 2. י.יקנעם אמר/ה

  לאחר הליכה מרובה כמה ימים של חיפושים ותליית מודעות ותשאול אנשים רחובות שלמים בהדר חרמון הרצליה רחוב החלוץ רחוב פבזנר רחוב השומן רחוב נורדאו רחוב מרחביה רחוב הגפן,רחוב ליסין בעיר רחוב הזית רחוב יואב ועוד…כולל בתי לעמין מערת אליהו הנביא ועוד מידע שהתקבל,חייבים לקבל מידע של מצלמות נוספות לכיוון הליכה של שרה או הנסיעה.אישית נכנסתי גם לבתי עלמין וכדומה קברים של גויים תחנת אלון וכל אזור המוסכים שם.
  הדרך להשלים את העניין היא באמצעאות מצלמות ומידע מהן

 3. שלומית אמר/ה

  צחי, מקווה שימצאו את אמא שלך בריאה ושלמה. שתוכל לחבק אותה. אמן

 4. שמשון אמר/ה

  עשו מהסיפור הזה סרט.אם לא היה מדובר באמא של שחקן עבר מפורסם,לא היו מבצעים חיפושים כאלו.כמה כסף זה עולה לנו?

 5. חיפאי אמר/ה

  ביום א’ (04/05/20), משכה כסף מבנקט של בנק הפועלים בכיכר מאירהוף בחיפה. אולי מישהו חמד את הכסף, שדד אותה כולל מספר סודי של הכרטיס ואח”כ העלים אותה. אם יש מצלמות באיזור אולי אפשר לראות מישהו שיכול להיות חשוד במעשה. אולי אני לא מחדש ואולי כבר חשבו על האפשרות הזאת.

 6. שמשון אמר/ה

  יש מצלמות ליד תחנת המטרונית.האם יש צילום שהגברת שרה עלתה על מטרונית?אם אין,אז כנראה שהלכה לכיוון הנגדי,לתוך קריית אליעזר או לכיוון בת גלים

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.