החזרה יזומה והורדה מהמדפים של “איירון מקס בייבי – ברזל לתינוקות קל לעיכול” שתאריכך התפוגה 01/2022

חברת אקוסאפ בריאות בע”מ, מבקשת להודיע ללקוחותיה באמצעות משרד הבריאות, כי לאחרונה התקבלו מספר תלונות בנוגע לתופעת התנפחות פקק הבקבוק של מוצר “איירון מקס בייבי – ברזל לתינוקות קל לעיכול” המיובא ומשווק ע”י החברה. התופעה נמצאה במספר אצוות שתאריכי התפוגה שלהם הם עד וכולל 01/2022.

עפ”י בדיקות המעבדה המיקרוביולוגיות שהתקבלו עם האצוות ע”י היצרן, המוצר עונה על כל התקנים הישראלים והבינלאומיים הנדרשים. בנוסף, מבדיקת היצרן עולה כי התנפחות הפקק נובעת מכך שהויטמין סי, שנמצא בצורה טבעית במיצים של האוכמניות והתפוחים, לעיתים מתפרק לco2 פחמן דו חמצני וגורם לניפוח .

יובהר כי לא ידוע על תופעות לוואי כתוצאה משימוש במוצר זה. אך למען הזהירות, ולאור מחויבותה של חברת אקוסאפ לשמירה מירבית על בריאות לקוחותיה, החליטה החברה בתיאום עם נציגי שרות המזון במשרד הבריאות, להוריד מוצר זה שתאריך התפוגה שלו הוא עד וכולל 01/2022 ממדפי החנויות, וכמו כן הצרכנים מתבקשים שלא לעשות שימוש במוצר הנ”ל. 

במידה ובידי צרכן נמצא המוצר הנ”ל, נבקש להחזירו לחנות ממנו נקנה. הצרכן יקבל זיכוי מלא על המוצר. בכל שאלה בירור ופנייה יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה בטלפון: 03-6299610 או באימייל  service@ecosupp.co.il

בחברה מדגישים שהם עושים כל שביכולתנו על מנת לוודא שאיכות המוצרים שלהם היא ברמה הגבוהה ביותר ופועלים בתיאום מלא עם נציגי משרד הבריאות והיצרן, ומתנצלים על חוסר הנוחות.

שרות הלקוחות זמין ללקוחות החברה באתר וברשתות החברתיות 24/7.

אקוסאפ מתחייבת להמשיך ולתת שירות מלא ואיכותי לכל לקוחותיה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.