יעל אולק נבחרה לתפקיד האקולוגית הראשונה בעיריית חיפה

ועדת המכרזים העירונית בחרה היום שלישי 7/4/20 ביעל אולק, לתפקיד האקולוגית הראשונה בעיריית חיפה. זאת לאור החשיבות אותה מייחסת הנהלת העירייה לתפקיד. הועדה קיימה את הדיון באמצעות אפליקציית “זום” כמתחייב בהנחיות החירום של משרד הבריאות.

במסגרת תפקידה תהיה אולק, אחראית על קידום, תכנון ויישום מדיניות העירייה בכל הקשור להעצמת הטבע העירוני, ניהול סקרים ופרויקטים בתחום זה לרבות בכל הקשור טיפול בחיות בר הפולשות לשכונות המגורים.

אולק, תושבת העיר חיפה, בוגרת [B.Sc] החוג לביולוגיה של אוניברסיטת חיפה ומוסמכת [תואר שני – M.B.A] במנהל עסקים במסלול משאבי טבע, סביבה, אנרגיה ומים במכללת נתניה ובביולוגיה אבולוציונית סביבתית [M.Sc] באוניברסיטת חיפה.

אולק, צברה ניסיון עשיר בניהול וביצוע סקרים אקולוגיים שונים המהווים רקע לתכנון ומתן המלצות לניהול ותחזוקת אתרי טבע עירוניים בכל רחבי הארץ. בנוסף שימשה כאקולוגית של החברה להגנת הטבע במסגרת המיזם “צבא הגנה לטבע” המשותף למשרד הביטחון, צה”ל, רשות העתיקות, רשות הטבע והגנים והחברה להגנת הטבע.

ראש העיר ד”ר עינת קליש רותם ברכה את יעל לרגל מינויה לתפקיד החשוב, ומסרה לה איחולי הצלחה ואמרה כי אין לה ספק שניסיונה העשיר וכישוריה יתרמו רבות לשמירה על משאבי ואוצרות הטבע הייחודים של העיר חיפה.

יעל אולק הודתה לראש העיר ד”ר עינת קליש רותם על שילוב תפקיד חשוב כל כך בעירית חיפה. כחיפאית מלידה אני מאושרת שנפלה בחלקי הזכות להיות מעורבת בתחום הטבע העירוני, הייחודי כל כך בחיפה.

יעל אולק

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    ברכות חמות לכבוד מינויה של גברת יעל אולק לתפקידה החשוב בעיריה לצד ראש העיר עינת קליש.יישר כוח יעל.חג פסח שמח.שלך בהוקרה רפי רפול – חסון,דליית אל כרמל

  2. ציפי אמר/ה

    יעל, ברכות לתפקידך בעיריית חיפה.
    רק מס’ שניות של מזל הפרידו ביני לבין היתקלות חזיתית עם חזיר ענק על המדרגות שמובילות מבניין המגורים שלי למדרכה. מאז הפסקת דילול החזירים, והצפת התושבים בפתרונות אקדמיים וניהול סקרים, הפכו חיי התושבים בשכונה לסיוט בלהות.
    ראיתי את שלטי החוצות של עיריית חיפה שמפרטים את הצעדים שהעירייה נוקטת לטיפול בבעייה, ובסאבטקסט – זעקה החשיפה של הבזבוזים על כוסות רוח. נכון לעכשיו, כדי למנע היתקלות קטלנית, יש לסלק את האיום הפיזי באופן מיידי בכל דרך – “מלומדת” או “פרימיטיבית” – וכאשר אוכולוסיית החזירים תפסיק להוות איום ממשי יומיומי, תוכלו להתפנות ליישום כל ההצהרות שבשלטים. אל תחכו לאסון. הכתובת היא כבר על הקיר.