המשטרה פיזרה שוק מאולתר ברכסים ושלחה את התושבים הביתה | צפו בוידאו

פיזור שוק מאולתר ברכסים בתקופת סגר קורונה (צילום: משטרת ישראל)

בעוד שהסגר בערי ישראל משאיר את התושבים בבתים, ברכסים פתחו שוק מאולתר ברחוב, בו מכרו ירקות ופירות, תוך התגודדות תושבים רבים, המסכנת את בריאותם.

פיזור שוק מאולתר ברכסים בתקופת סגר קורונה (צילום: משטרת ישראל)


הודעת משטרת ישראל

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: המשטרה חשפה “שוק מאולתר” שהוקם בלב שכונת מגורים בישוב רכסים תוך התגודדות מסוכנת של עשרות תושבים במקום בניגוד להוראות החוק, ופיזרה את ההתקהלות הלא חוקית למען שלום הציבור כולו.

במסגרת סריקות שביצעו הבוקר שוטרי תחנת זבולון על מנת להבטיח שאין התקהלות של ציבור האסורה בחוק ומסכנת את בריאותו, הבחינו בהתקהלות רבה של תושבי שכונה בישוב רכסים, כאשר במקום אתרו “שוק מאולתר” הכולל דוכנים למכירת מוצרים שונים.

בתוך כך, שוטרי התחנה כרזו לציבור לשוב לבתיהם וערכו רישום של פרטי בעלי הדוכנים המאולתרים, לצד נקיטת פעולות הסברה בדבר חובת מילוי צו השעה שתכליתו שמירה על שלום כלל הציבור במסגרת המאבק המשותף לבלימת התפשטות נגיף הקורונה.

כאמור, נוכח החלטת הדרג המדיני ומשרד הבריאות על הרחבת הגבלות התנועה, משטרת ישראל הרחיבה את הפעילות המבצעית בשטח לאכיפת המגבלות החדשות בדגש למאמצי פיקוח, הסברה והכוונת התנהגות האוכלוסייה, למען שלום הציבור וככל שתהא הפרה בוטה המסכנת את הציבור, יירשמו קנסות בהתאם .

נשמעים להנחיות – מצילים חיים:
המשטרה קוראת לציבור לעקוב אחר התקנות החדשות ולפעול לפיהן למען הבריאות של כולנו, ובכדי לבלום יחד את המשך התפשטות המגפה בישראל.

כמו כן בימים האחרונים נרשמים עומסים חריגים בעקבות ריבוי פניות לבקשת מידע למוקדי החירום של המשטרה, ולכן במשטרה מחדדים: אנחנו קוראים לציבור לשמור את מוקד 100 לשיחות חירום בלבד. כל בקשה למידע יש להפנות למוקד 110 שעוסק בזה.

קורונה – כל הכתבות

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    כל הכבוד למשטרת ישראל.שבת שלום ומבורך.

  2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    בשביל מה שוק מאולתר? לא צריך את זה.

הגיבו כאן לכתבה