קייטנה בכללית • כללית יזמה מסגרות תעסוקה לילדי העובדים בבי"ח כרמל ומרפאות הקהילה

קייטנה לילדי עובדי הכללית בצל הקורונה (צילום: כללית)

קייטנת קורונה בכללית

במטרה לאפשר לצוותים של כללית בבי"ח כרמל מקבוצת כללית ובמרפאות הקהילה ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי להמשיך ולתת שירות בימים בהם מערכת החינוך מושבתת ואף מומלץ מאד להימנע מגיוס סבים וסבתות לטיפול בנכדים, בהיותם קבוצה בסיכון לסיבוכים קשים מהמחלה, יזמו בכללית בחיפה וגליל מערבי מיני קייטנות עבור ילדי הצוותים. לשם כך, נעשתה פניה לעיריות בבקשה שיקצו מבנים של  בתי ספר, בהם ניתן להפריד בכל כיתה מספר קטן של ילדים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

מספר עיריות נענו לבקשה והקצו מבנים. ביום שני 19/3/20 החלה לפעול קייטנת קורונה ראשונה בחיפה, בבי"ס זיכרון יוסף, בה השתתפו ילדי עובדים מבית החולים ומהמרפאות. הפעילות הועברה על ידי אנשי צוות של כללית ומתנדבים מהקהילה בעיר חיפה, וזאת במטרה לאפשר להורי הילדים להמשיך ולטפל בחולים.

סיגל בלישה, מנהלת משאבי אנוש של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: כללית  נערכת להרחבת הפעילות, כדי להעניק פתרונות למירב העובדים. במידה ולא יחולו שינויים בהנחיות, כבר מחר תופעל עבור עובדי כללית  קייטנה  נוספת על זו בחיפה שממשיכה לפעול עם קבוצות נוספות. הפעם בבית ספר בנהריה גם היא תופעל על ידי  צוות כללית בסיוע עיריית נהריה. במקביל, עם הרחבת הפעילות והווספות ערים נוספות, מקווים בכללית לקבל סיוע מגורמים נוספים.

קייטנה לילדי עובדי הכללית בצל הקורונה (צילום: כללית)
קייטנה לילדי עובדי הכללית בצל הקורונה (צילום: כללית)
תגובה
  1. תושב חיפה אמר/ה

    המצב שונה ממה שמתואר. 1. אין מספיק מקומות ןכל ילדי צוותים רפואיים 2. אין תיעדוף לילדים ששני הוריהם רופאים!!!! או שיכים לצוותי רפואה . 3. מדובר על ילדי בית ספר. מה עם ילדי גנים??? הלא הם הזקוקים להשגחה זו בהיותם צעירים יותר. בבקיצור, נראה כמו חלון ראוה מפואר לחנות עלובה וריקה

לא ניתן להגיב