רכבת ישראל מגבירה את ההיערכות למניעת התפשטות נגיף הקורונה ע”י ניקיון מוגבר וחיטוי ברכבות ובתחנות

בהנחיית מנכ”ל רכבת ישראל, מיכאל (מיכה) מייקסנר, החלה הרכבת בסוף השבוע האחרון בפעולות ניקיון מוגבר ויומיומי של קרונות הרכבת והתחנות, הכוללות חיטוי איזורים נדרשים החשופים למגע ידיים אינטנסיבי כגון שערי כניסה (וואלידטורים), מעקות, ידיות אחיזה, לחצני מעליות, לחצני כניסה לרכבת, משטחי אחיזה בקרונות וכ’.

כמו כן הנחה המנכ”ל כי מוקדי רכבת החיוניים לתפעול ובטיחות יחוטאו אף הם במסגרת פעולות הניקיון המוגבר, וכן להרחיב את חלוקת ציוד המגן שכבר החלה לפני כשבועיים, גם לעובדי רכבת נוספים, לשימוש רק בעת הנחיה מפורשת של משרד הבריאות.

ניקוי וחיטוי הרכבות למניעת התפשטות הקורונה

מנכ”ל הרכבת, מיכאל (מיכה) מייקסנר:

לצד הפעולות הנעשות בהתאם להנחייתם של הגורמים המוסמכים, נערכת הרכבת בראשותי להגברה של הצעדים למניעת התפשטות הנגיף, בעלות כספית ניכרת, ופעולות החיטוי הינן חלק מצעדים אלה. אני מבקש להודות לכל עובדי הרכבת על המסירות אותה הם מפגינים בימים אלה, ומאחל לכולנו בריאות איתנה.

בתוך כך, תימשך גם בימים הקרובים ההפסקה הזמנית בתנועת הרכבות בקווים ראשל”צ הראשונים-לוד, י-ם מלחה- בית שמש ודימונה-ב”ש צפון, בשל כניסתם של 34 פקחי רכבת לבידוד, לאחר שהעניקו שירות ברכבות בהם נסעו חולים. זאת בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ברכבת ישראל, מציינים כי נוסעים המעוניינים להתעדכן במידע נוסף מוזמנים להיכנס לעמוד האינטרנט הייעודי שהקימה הרכבת עבור הנוסעים וכן בעמוד הפייסבוק או מוקד שירות הלקוחות 5770 *

ברכבת ישראל, שבים ומזכירים כי על פי הנחיות משרד הבריאות, נוסע הנדרש בבידוד ביתי אינו מורשה להשתמש ברכבת או באמצעי תחבורה ציבורית אחר. כמו כן על פי הנחיית משרד התחבורה, יש להשתמש בתחבורה ציבורית רק במקרים נחוצים, ולהשתדל לצמצם נסיעות שאינן נדרשות.

ניקוי וחיטוי הרכבות למניעת התפשטות הקורונה 
ניקוי וחיטוי הרכבות למניעת התפשטות הקורונה 
ניקוי וחיטוי הרכבות למניעת התפשטות הקורונה (צילום: רכבת ישראל)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. נתן אמר/ה

    תודה יקרה שלי אוהב אותך..
    תודה את עושה כתובת ..
    אבל את צריכה לשמור בריאות שלך .
    את נראית חמודה מאוד יפה מאוד