אלמונים גנבו גלגל אופני איחוד הצלה בקריית אתא והשביתו אותם

אופני איחוד הצלה ללא גלגלים (צילום: איחוד הצלה)

פגיעה קשה במוכנות להצלת חיים | אלמונים גנבו גלגל אופני איחוד הצלה בקריית אתא והשביתו אותם

אלמונים גנבו לפני שעה קלה גלגל אופנים חשמליים המשמשים להצלת חיים ע״י ארגון איחוד הצלה בעת שעמדו מתחת לביתו של מתנדב בארגון.

על פי עדי ראייה, מדובר בשני צעירים שהסתובבו בבניין וברגע שהיו לבדם, פירקו במהירות את הגלגל עם המערכת החשמלית ונמלטו מהמקום.

בארגון מבקשים מתושבים שהיו עדיי ראייה או ראו צעירים עם גלגל באזור מרכז העיר קריית אתא, להתקשר למוקד 100 של המשטרה או לארגון איחוד הצלה בטלפון 1221

נפתלי רוטנברג, מנהל איחוד הצלה כרמל:

כואב הלב. אנחנו עובדים קשות כדי להגיע לכל המקרים ולהציל חיים במהירות רבה, אך גנבים פוגעים בערך החשוב ביותר – ערך החיים. נודה לכל מידע כדי שנוכל להשיב את הגלגל ולהשמיש במהרה את האופניים לטובת מערך הצלת החיים של איחוד הצלה. תלונה הוגשה במשטרת זבולון.
תגובה
  1. איש של אמת אמר/ה

    מעשה חמור ביותר.צריך חוק כמו במצרים.מי שגונב, חותכים לו את האצבעות.בוא נראה כמה אנשים יגנבו?רק במדינת חלם לא מחוקקים חוקים כאלה.אנחנו נהורים מידי,במדינת היהודים ישנם עשרות אלפי עורכי דין שיוציאו לחופשי:אנסים,רוצחים,גנבים ושאר פושעים. והכל בשם הצדק.מי שגנב את הגלגל מסוגל מחר לרצוח אדם.הרצח הראשון התחיל מהשקר הראשון. העיקר שבתשקורת מזהירים אותנו מהקורונה.תיזהרו…הכתבה הזו מדבקת.היו בריאים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.