עו”ד דוד עציוני בכנס האיגוד להנדסה ביו-רפואית: “קיום הכנס בחיפה – עדות לכוחו של האקו-סיסטם העירוני”

דוד עציוני בכנס באיגוד לביו רפואה בחיפה (צילום: החברה הכלכלית לחיפה)

כנס ISMBE 2020, השמיני במספר, התקיים במרכז הקונגרסים בחיפה ואירח בכירים מתחום ההנדסה. הכנס עוסק בהנדסה ביו-רפואית כמנוע צמיחה לחיים טובים יותר ונערך בשיתוף עיריית חיפה, החברה הכלכלית לחיפה לצד הפקולטאות להנדסה ביו-רפואית במוסדות האקדמיים בישראל וביניהם הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בן-גוריון, אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת אריאל ומכללת אפקה.

דוד עציוני בכנס באיגוד לביו רפואה בחיפה (צילום: יח"צ)
דוד עציוני בכנס באיגוד לביו רפואה בחיפה (צילום: יח”צ)

עו״ד דוד עציוני, יו״ר החברה הכלכלית לחיפה וסגן ראש העיר חיפה:

קיומו של כנס חשוב זה בחיפה היא בבחינת עדות לכוחו של האקו-סיסטם העירוני שקיים אצלנו בעיר. הנדסה ביו-רפואית הנו תחום משמעותי במיוחד עם עליית תוחלת החיים, כאשר יש לדאוג כעת גם לאיכותם בגיל מתקדם. באקו-סיסטם שלנו יש על כך דגש מיוחד עם שלושה מרכזים רפואיים, הטכניון וכמובן חברות בוגרות וצעירות היושבות בחיפה ופועלות בתחום – במיוחד בפארק מדעי החיים. אקו-סיסטם זה, שמורכב גם מחברות דוגמת GE Healthcare, לונזה השווייצרית, ביו-ראד ועוד הופך את העיר למרכז ידע בינלאומי בתחום. קיומם של כנסים מסוג זה בעיר מאפשרים החלפת ידע איכותית ופורה.

בכנס השתתפו: מנכ״ל החברה הכלכלית, אור שחף, מנהל הפיתוח העסקי בחברה, מוטי מאיר, מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי ומחקר בעיריית חיפה, ד״ר גלית רנד, דיקן הפקולטה להנדסה ביו-רפואית בטכניון, פרופ׳ שולמית לבנברג, הנשיאה הנכנסת של האיגוד להנדסה ביו-רפואית, פרופ׳ דפנה וייס, הנשיאה היוצאת, פרופ׳ מיטל זילברשטיין ועוד.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.