ההצגה "הקומיקאים" עם מוני ובראבא בתאטרון חיפה | פרטים והזמנת כרטיסים


הקומיקאים בתאטרון חיפה

תאטרון חיפה מצדיע לשני ענקי הבמה העברית, שלמה בראבא ומוני מושונוב. השניים שפיתחו כל אחד בזכות עצמו, גם קריירה מרשימה בתאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע, חוזרים לשתף פעולה על במת תאטרון חיפה, בו החלו את דרכם לפני 40 שנה. אליהם מצטרף מיכאל מושונוב, שמשחק לראשונה על במה אחת עם אביו, ושתי השחקניות סיגלית פוקס ונועה טסה.הצמד האיקוני, בראבא ומושונוב (צילום: תאטרון חיפה)
בראבא, מושונוב ומיכאל מושונוב (צילום: תאטרון חיפה)

מושונוב ובראבא – "הקומיקאים"

הקומדיה המופתית של ניל סיימון, "קומיקאים", כמו נכתבה עבור הצמד האיקוני, בראבא ומושונוב. ניל סיימון, אחד המחזאים האהובים ביותר באמריקה, נפטר לפני כשנה בגיל 91, הוא כתב למעלה מ-30 מחזות במשך 40 שנה וזכה להצלחה מסחרית גדולה. הוא זכה ב-3 פרסי טוני, פרס פוליצר (על מחזהו "אבודים ביונקרס") ופרס טוני מיוחד על תרומתו לתאטרון. כן זכה בפרס מרק טוויין היוקרתי. רבים ממחזותיו עובדו לסרטים מצליחים ועטורי פרסים.

במרכזה של הקומדיה "הקומיקאים" צמד קומיקאים אמריקאי, לואיס וקלארק, מי שהיו מלכי הקומדיה והשליטים הבלתי מעורערים של במת הוודוויל. במשך 43 שנות קריירה משותפת, גרמו השניים לקהל לשאוג מצחוק ואז נפרדו בכעס מבלי להביט לאחור.

אחרי נתק של יותר מעשור, משכנע אחיינו הצעיר של קלארק את דודו לאחד כוחות עם לואיס לטובת מחווה טלוויזיונית לכוכבי העבר. המפגש המחודש טעון במשקעים וחשבונות שצפים ומשבשים את החזרות, המלוות בהתנגשויות רוויות הומור. האם כוחה של שותפות יוצאת דופן וכשרון קומי נדיר, ימוססו שנים של טינה ועוינות?

המחזה של ניל סיימון, מכותבי הקומדיות הגדולים בעולם, נוגעת בהומור וברוך בנושאים על זמניים כמו חברות, זקנה ועולם שממשיך לשעוט קדימה ויהי מה.

מאת: ניל סיימון • תרגום ובימוי: אילן רונן • תפאורה: ניב מנור • תלבושות: נועה דותן • תאורה: זיו וולושין • עריכה מוסיקלית: אריק אביגדור • ע. במאי: טל וניג • בהשתתפות: מוני מושונוב, שלמה בראבא, מיכאל מושונוב, סיגלית פוקס, נועה טסה.

הישיבה באולם התאטרון לפי הנחיות משרד הבריאות. יש להקפיד להגיע לתאטרון עם מסיכה.

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  יישר כוח לקומיקאים בתיאטרון חיפה

 2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  פורים שמח לכל עם ישראל

 3. מרדכי זקן כהן אמר/ה

  הצגה נהדרת ושני שחקנים נהדרים!!!🤠

 4. ראובן בן חורין אמר/ה

  זו לא רק קומדיה מבריקה ומצחיקה עד דמעות לשחקנים נפלאים. המחזה מתייחס גם, בהומור וברוך לזיקנה וחברות וותיקה. זו הצגה שממש אסור להחמיץ.

 5. מישל אמר/ה

  מתי הופעות בתל אביב?

 6. לנה כרמי אמר/ה

  מושנוב ובר אבא שחקנים משכמם ומעלה.אצפה בהצגה ברצון. ומה קורה עם טופול, נפשי יוצאת אליו ולמשחק שלו.

הגיבו כאן לכתבה