סגן ראש העיר לזר קפלון הגיש שאילתה בה הוא מבקש לבדוק אם המוסדות הרפואיים בעיר ערוכים להתמודד עם התפשטות הקורונה

סגן ראש עיריית חיפה, לזר קפלון, הגיש למועצת העיר שאילתה בה הוא מבקש לבדוק אם המוסדות הרפואיים בעיר ערוכים להתמודד עם התפשטות הקרונוה.

בשאילתה, ציין קפלון, כי נגיף הקורונה מתפשט במהירות וכבר התגלה במעל 20 מדינות והחשיפה לנגיף בחיפה היא גבוהה מהרגיל בשל היותה עיר נמל. עוד ציין, כי אמנם נכון להיום בארץ לא נמצאו אנשים אשר נדבקו בנגיף הקורונה, אך עדיין, המדינה לא חסינה בפני ההדבקות.

האם חיפה יכולה להתמודד עם המספר הגדול של החולים האפשריים? האם בחיפה יש מספיק רופאים ואחיות שיכולים לתת מענה רפואי למספר רב של חולים בזמן קצר? האם בחיפה יש מספיק בתי חולים/מוסדות רפואיים, ומיטות בבתי חולים, לצורך טיפול במקרה של התפרצות הנגיף בעיר?

תגובה
  1. יעלה לפשיץ אמר/ה

    ברור שהעיר לא מסוגלת להתמודד עם אסון כזה ! מי כן ?…צריך ל הפנים ,שאין באמת רפוי או טיפול …למפלצת הקורונה הזו ! לא כדאי להגיע אפילו לבית חולים …אלא אם יש מחשבה שזו אולי שפעת …אבל זה …הוירוס .נולד בכדי לשנות את העולם כפי שאנו מכירים אותו .העולם חייב להפנים .שכדור הארץ והאדמה שלו ,שייכים רק לאדמה .אנחנו בני האדם בעצם חיים בגופים שלנו זמן מסויים .לאיש אין באמת בעלות על הכדור ארץ.האנושות היא אחת ! שום פצצות אטום אינן יכולות להרוג כמו וירוס אחד …

לא ניתן להגיב