אחרי שהגשים את חלומו והפך לפקח רכבת, מקס בן ה-9 חוגג את יום הולדתו במוזיאון הרכבת

זוכרים את מקס שסיינברג – ברונשטיין? הילד חובב הרכבות בעל האופי הכובש, שעלה לפני שנתיים מברזיל וצוות רכבת ישראל הגשימה את חלומו להפוך לפקח רכבת? אתמול רביעי 22/1/20 הוא חגג יום הולדת 9 במוזיאון רכבת ישראל.

במסגרת חגיגת יום ההולדת במוזיאון רכבת ישראל, אשר מציג לראווה קטרים וקרונות היסטוריים, צפה מקס, בקרון נוסעים מפואר ששימש מדינאים ואנשים רבי מעלה, קרון אמבולנס ממלחמת העולם הראשונה ושימש להעברת חיילי הצבא המלכותי הבריטי הפצועים, קטר קיטור האחרון שנותר בישראל ועוד. בנוסף, התנסה מקס בבידוק כרטיסים בקרון משנות ה-70 וקיבל הסבר על חפצים מיוחדים ששימשו בעלי תפקידים ברכבת.

למקס שחגג עם בני משפחתו אשר נמצאים בארץ עם עוגה ודברי מתיקה, הוענקה תעודת “נאמן רכבת” מידי מנהל מוזיאון הרכבת חן מלינג.

מקס מקבל תעודת נאמן רכבת

מנהל מוזיאון הרכבת חן מלינג: אני זוכר עצמי בגילו של מקס, מגיע לבקר ולחקור במוזיאון עם ניצוץ שובב בעיניים בדיוק כמו שלו. אנחנו עדים להתפתחות הרכבת והזינוק במספר המשתמשים בה, ומחכים למקס בעוד כמה שנים כדי שיצטרף לעובדי הרכבת אשר משרתים מידי יום למעלה מ-270 אלף נוסעים ברחבי הארץ.

אמו של מקס אמרה בהתרגשות: מקס, התרגש ונהנה מכל הרכבות המיוחדות שבמוזיאון, אני מודה לצוות הרכבת על החוויה שעברנו. אין ספק שהיה אחד הימים הכי טובים של מקס.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. אחת העם אמר/ה

    חמודדד