לפיד בוער הערב במתחם בז”ן

לפיד בוער נצפה בשעה האחרונה במתחם בז”ן ונראה היטב מבתי תושבי נשר וחיפה הצופים צפונה מהכרמל.

מבז”ן נמסר לחי פה:
בז”ן בוחנת השבוע טכנולוגיה חדשה, לצורך מעקב הדוק יותר על להבת הלפיד וזיהוי אוטומטי של עשן, מעבר לנדרש מבז”ן עפ”י היתר הפליטה. כפי שבזן דיווחה ביום חמישי, במהלך הבדיקה מתוכננת פעילות יזומה של לפיד ועשן, בהתאם למגבלות החלות על הקבוצה וללא חריגה מתנאי היתר הפליטה.

מאיגוד ערים להגנת הסביבה – חיפה נמסר לחי פה:
כרמל אולפינים הודיעו היום שהם מכיילים מערכת בקרה של הלפיד, ולכן במשך היום יזרימו מידי פעם ללפיד לזמנים קצרים. זאת הסיבה לפעילות הלפיד הבוער.

לפיד בוער (צילום: עדי לסקר)

לפיד בוער במפעלים הפטרוכימיים בחיפה

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. יואב אמר/ה

    אני לא יודע פרטים אבל לי זה נשמע כמו מכבסת מילים המחפה על שקר . לפיו במקרה זה כרמל אולפינים מנצלים את זה שהגשם השוטף ניקה כל כך טוב את האוויר כדי להפגיז בזיהום אוויר שלא ינוטר בניטור הכולל של הזיהום בשל הניקוי של האוויר הכללי. לא אתפלא אם מעקב אחרי המקרים הללו יתברר כדפוס קבוע בימים שלאחר מערכות גשם.

  2. יעלה לפשיץ אמר/ה

    ברור לגמרי שזו עוד מכבסת מילים ! הציבור במטרופולין הצפוני הזה ,הפכו סטטיסטים של סרט אימה .אין ממשלה ,אין תקציבים להתמודד ,הטייקונים ממשיכים למשכן לנו את החיים .עם האסדה…גדיב…הלפיד …הצינורות …מערכות הולכה תת קרקעיות לדברי עינת, זהו .ברור לאן הרוח לוקחת את הזעם של הרעל הזה .ואת מי הוא רוצה למחוק מעל פני האדמה .

הגיבו כאן לכתבה