תאונת דרכים קטלנית | ארבעה הרוגים בתאונה בהתנגשות אוטובוס שעשה את דרכו מירושלים לחיפה | וידאו מהשטח

בסמוך לשעה 19:30 התקבל דיווח על תאונה קטלנית בה אוטובוס קו 947 שהיה בדרכו מירושלים לחיפה התנגש בתחנת אוטובוס בכביש 40 צומת בדק.

חובשים ופראמדיקים של מד”א נאלצו לאחר פעולות חילוץ מורכבות של לוחמי האש בלקבוע את את מותם של 4 מנוסעי האוטובוס, בהם 2 גברים כבני 30 ו- 50 ו-2 נשים כבנות 30 ו- 50.

14 פצועים פונו לבתי החולים, 2 קשה (אישה כבת 67 וצעירה כבת 19) לבי”ח שיבא בתל השומר, 12 קל לבתי החולים אסף הרופא (6), בלינסון (4) והשרון (2).

כוחות משטרה פועלים במקום ונסיבות התאונה עדיין נבדקות.

פראמדיקית מד”א גלי סופר סיפרה:

כשהגעתי למקום ראיתי אוטובוס נוטה על צידו, שעון על שיחים ושעל הגג שלו יש בטונדה גדולה. ביצעתי סריקה מהירה של הזירה, נהג האוטובוס שהיה בהכרה מלאה נלכד במושב, 6 מנוסעי האוטובוס שכבו לכודים בתוכו כשהם בדרגות פציעה שונות ופצועים נוספים במצב קל התהלכו בזירה. התחלתי את המיון הרפואי הראשוני על מנת להעריך את דרגות הפציעה של הפצועים, 2 פצועות קשה, אישה כבת 67 וצעירה כבת 19 חולצו תוך כדי טיפול רפואי ע”י כוחות הכיבוי והעוברו במהירות לניידות לטיפול נמרץ שפינו אותן במצב קשה לבי”ח שיבא, הפצועים שהתהלכו בזירה נבדקו ע”י הצוותים הנוספים של מד”א ופונו במצב קל לבתי החולים בסביבה.

חיים אוטמזגין מפקד זק״א שמטפל בזירה, מספר:

מדובר בזירה קשה ומזעזעת, נהג אוטובוס שככה״נ איבד שליטה והתנגש בתחנת אוטובוס סמוך לצומת בדק, כשהגעתי למקום הייתה המולה רבה, ראיתי אוטובוס מרוסק בשטח הפתוח שבצידי הכביש, קורת ביטון כבדה נתלשה מהתחנה מעוצמת ההתנגשות ופגעה בעוצמה באוטובוס, התוצאה קשה: 4 אנשים נלכדו כשהם סובלים מפגיעה רב מערכתית והם ללא רוח חיים, מתנדבי זק״א פועלים במקום בסיוע לוחמי האש לחלץ את גופות ההרוגים ובטיפול בכבוד המת בזירה הקשה.

תאונה קטלנית (צילום: זק”א)
תאונה קטלנית (צילום: מד”א)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.