ריצה משותפת לתפקיד יו”ר הועד היישובי בחיפה • הבחירות ביום 18/11/19

עו"ד טלי לוי הראל (צילום: אלבום אישי)

עו”ד טלי לוי הראל ויובל רפפורט-רום
מודיעים על ריצה משותפת לתפקיד יו”ר הועד היישובי בחיפה,
בבחירות שיתקיימו ביום שני 18/11/2019.

טלי לוי “לאחר חשיבה מעמיקה, הגענו למסקנה שבעת הזו מה שנחוץ להנהגת ההורים יותר מכל זה איחוד שורות, בניית סדר יום אחיד ומגובש להנהגת הורי חיפה ויצירת תנופת עשייה מחודשת. אנו נרצה לקדם את המבנה והתקנון של הועד, חינוך בעידן הדיגיטלי, איכות סביבה כנושאי ליבה, וכמובן שוטף בבעיות שעולות מעת לעת”.

טלי ויובל מבקשים מכם להגיע ולהשפיע: הבחירות ביום שני 18/11/19 בשעה 18:30. אולם הכנסים של בי”ס רמות, דרך צרפת 85

נבקש את אמון היו”רים בנו יחד, על מנת שנוכל להוביל את הפורום החשוב שלנו להצלחות והישגים. אנו קוראים לכלל יושבי הראש של בתי הספר בעיר לבוא ביום שני, להצביע ולהשפיע!

קצת עלינו:

טלי לוי הראל, עורכת דין, נשואה ואמא ל – 3.
פעילה ותיקה בתחום חינוך-חבר ה-קהילה. מובילה את הנהגת ההורים בבי”ס רוממה ניגונים ואת קהילת רוממה החדשה. חברה בוועדה לשוויון מגדרי בעירייה. רואה את ההורים כשותפים טבעיים להצלחת מערכת החינוך, לצד משרד החינוך והעירייה ומעודדת שיתופי פעולה בין הגופים השונים. בעברה ייצגה את הנהגת ההורים בבית הדין לעבודה, תמכה בהשבתת בתי הספר לתמיכה בחינוך המיוחד ופעלה למען מעונות היום בעיר.

עו"ד טלי לוי הראל (צילום: אלבום אישי)
עו”ד טלי לוי הראל (צילום: אלבום אישי)

יובל רפפורט-רום, בן 46, נשוי ואב ל – 4.
מגיל הגן, כל חיי עסקתי בפעילות למען החברה ובשנים האחרונות כיו”ר ועד ההורים בבית הספר זכרון יוסף וכסגן שני ליו”ר ועד ההורים היישובי. אלה שלוש המטרות המרכזיות שאפעל לקידומן בקדנציה הקרובה: קביעת אמות מידה עקרוניות בנושאי חינוך פורמאלי ובלתי פורמאלי, חינוך מיוחד, קידום התשתית הארגונית לפעולת הועד היישובי תקנון, מבנה, ביטוח ועדי הורים; בניית אמנת הורים להתמודדות עם חינוך בעידן הדיגיטלי. אני מאמין שפורום הועד היישובי הוא פורום חשוב ביותר, שהתגבש והתאחד למען מטרה אחת חשובה – חינוך ילדינו.

יובל רפפורט-רום, סיו"ר הועד היישובי (צילוםף אלבום אישי)
יובל רפפורט-רום, סיו”ר הועד היישובי (צילוםף אלבום אישי)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.