דני נישליס הלך לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלה קשה • הלוויה 3/11/19 בשעה 14:30 שער תמר בחיפה

דני נישליס ז”ל

ההלויה תתקיים בשעה 14:30 ביום ראשון בבית העלמין שדה יהושע שער תמר בחיפה יושבים שבעה בבית המנוח ברחוב סחלב 49 חיפה

בצער רב אנו מודיעים על מותו, בטרם עת, של דני נישליס – איש התקשורת, המגיש, מבעלי רדיו חיפה וידיד שלי. דני הלך הבוקר לעולמו, בתום מאבק ממושך במחלת הסרטן. דני היה בן 63 במותו.
דני ניהל את תחנת רדיו חיפה, הגיש תכניות ונלחם למען עתיד טוב יותר של העיר חיפה.
הוא היה חבר מועצת העיר בסיעתו של יונה יהב, ניהל את וועדת הספורט העירונית, היה יו”ר אתו”ס, יו”ר תאטרון חיפה, יו״ר שותפות חיפה בוסטון ועוד. דני עשה ככל יכולתו לקידום העיר.
היו לי שיחות עמוקות עם דני, על מצב העיר, על עתידה. דני היה איש מבריק, קשוב וסקרן. הוא אהב מאד את העיר חיפה. הוא יחסר לי מאד.
מערכת חי פה מרכינה ראש עם לכתו בטרם עת. זהו יום עצוב עבור כולנו.
הלווייתו של דני נישליס תתקיים ביום ראשון 3/11/19, בשעה 14:30 בבית העלמין בחיפה, בשער תמר.

מרדיו חיפה נמסר לחי פה:
משפחת רדיו חיפה מרכינה ראש ומודיעה בצער על לכתו של מייסד התחנה ומנהלה, דני נישליס
שהיה מאבות הרדיו. עם מותו בטרם עת ממחלה קשה, אנו מרכינים את ראשנו ומוקירים לו תודה.
יהי זכרו ברוך.

יונה יהב, ראש עיריית חיפה לשעבר וחברו של דני ז”ל, מסר לחי פה:
הלך מאתנו האיש הכי יצירתי בחיפה. דני היה יצרן רעיונות שגם ידע ליישם אותם ולמכור אותם לקהלים שבדרך כלל שיתפו איתו פעולה. הוא נתן לעיר לחלוחית.

אלי לוי מגיש התכנית “זירה חופשית” ברדיו חיפה, מסר לחי פה:
״ההכרות הראשונה שלי עם דני הייתה בשנת 97׳ כשהייתי כתב פלילים ומשפט בכלבו חיפה. דני אמר לי ׳אכפת לך לעלות לפעמים עם סיפורים פליליים פיקנטיים בחיפה והקריות?״ התרגשתי מאוד ומאז לאורך השנים הייתי כתב פלילים שנים ברדיו חיפה לצד עבודה במעריב ועדשה מקומית ובשנים של הגשת זירה חופשית הייתי מתכתב ומדבר עם דני יום יום יום יום. דני נישליס הוא מאבות העיתונות בחיפה עם קשרים בעולם הרדיו בכל רחבי העולם עם אהבה עצומה לחיפה. הפרסים שזכינו בזירה חופשית ב-2016 והשנה הם פרסים של דני לפני הכל. אהבתי את דני רק ביום ד׳ התכתבנו בפעם האחרונה ומאז התפללנו״

אביהו האן, חבר מועצת העיר חיפה, מסר לחי פה:
צר לי מאוד על לכתו בטרם עת של דני. דני היה אייקון תקשורת חיפאי, השאיר חותם על התקשורת בחיפה. יצא לי להכיר אותו מקרוב בתקופת חברותו במועצת העיר המשותפת שלנו. אהבתי את השיחות איתו. איש חכם שאומר את שעל ליבו. חיפה הייתה חשובה לדני מאד. יהי זכרו ברוך.

גדי מרגלית, מנכ”ל עיריית חיפה לשעבר ומנכ”ל עיריית טירת כרמל בהווה, מסר לחי פה:
דני היה חבר, אדם חכם, יזם, איש תקשורת מהמעלה הראשונה, אית הדמויות שהשפיעו על חיפה. חיפאי בנשמתו ובחלומותיו. מתקשה לעכל.

שרית גולן, חברת מועצת העיר חיפה, מסרה לחי פה:
אנו נפרדים היום מאיש יקר ואוהב חיפה אמיתי. דני יחסר לרבים מאוד מאיתנו. קולו החד, הברור והנחרץ של מי שאהב את העיר והאנשים של חיפה יחסר לי מאוד. אני שולחת את תנחומיי הרבים למשפחתו החמה והאוהבת שהקיפה את דני ואשר הייתה גאוותו לפני הכל.
יהי זכרו ברוך

ממועדון הכדורגל מכבי חיפה נמסר:
מועדון כדורגל מכבי חיפה והבעלים, יעקב שחר, מביעים צער עמוק עם לכתו בטרם עת של מנכ”ל ומייסד רדיו חיפה, מר דני נישליס, שהלך היום לעולמו.
לאורך עשרות שנות פעילותו, ליווה נישליס את מכבי חיפה במשחקים בארץ ובאירופה.
המועדון משתתף בצער המשפחה.
יהי זכרו ברוך.

גדי נס מסר לחי פה:
אני כל כך עצוב 😢 עם לכתו בטרם עת של דני נישליס מורי ורבי בתחום התקשורת.
עבדתי לצידו במשך 25 שנה, אדם עם חזון ומעוף – מר רדיו! מר תקשורת! שימשתי במגוון תפקידים תחת ניהולו של דני נישליס כמנהל חטיבת החדשות והאקטואליה ברדיו 1, כמנהל מחלקת הספורט ברדיו חיפה, כעורך ומגיש התכנית ערב ספורט ברדיו במשך למעלה מ- 15 שנה ובמשך למעלה מ-8 שנים עורך תכנית האקטואליה – מדליקים אש שדני הגה. לפני כחצי שנה, נפרדו דרכינו המקצועיות.
נפרדנו בחיבוק, אך המשכנו לשמור על קשר חם. רק בשבוע שעבר, התכתבנו בווטסאפ וכרגיל החלפנו לבבות. דני אהבתי אותך מאוד! היית עבורי המגדלור בתחום התקשורת!
חיבוק גדול למשפחת נישליס היקרה.
יהי זכרך ברוך!
תהיה חזק שם למעלה דני

בועז גולן, מייסד חדשות 0404, שעבד בעבר ברדיו חיפה ודרכו פרץ את דרכו לעולם התקשורת, מסר לחי פה:
״עצוב. מאוד עצוב. דני נישליס נפטר. האיש שכולנו למדנו אצלו תקשורת, מלך הרדיו ומי שהוביל לרדיו האזורי, כשהקים את רדיו 1 – שהיה הרדיו הטוב ביותר.
נישליס פרץ דרך בתחום התקשורת, הוביל וביצע מהפכה גדולה.
הייתי חלק ממשפחת רדיו חיפה. עבדתי ברדיו ובכל מקום אני ממשיך לספר על בית הספר לתקשורת הראשון שלי והטוב מכולם. דני יקר, אתה כבר חסר. אני משתתף בצערה הכבד של המשפחה״.

שלמה (מומו) כהן, קומודור קהילת שייטי הכרמל, מסר לחי פה:
דני היה איש יקר, חכם, איכפתי ואוהב אדם. הוא דאג לעתיד המדינה וגם כשדעותינו היו חלוקות תמיד הויכוח אתו היה ממקום של כבוד והקשבה. הוא דאג לחיפה ולתרבות שבה. פירגן ותמך בנושא השייט, היה מאמין גדול בחשיבות הים והספורט הימי, תמך בנו בדרכו המיוחדת. איש משפחה למופת אב, סב, בן משפחה ובעל לעינבל המדהימה, שבשנים האחרונות הקדישה את כל מה שרק אפשר על מנת להנעים את זמנו באיכות תרבות ומשפחתיות. איבדנו בטרם עת אדם ענק. יהי זיכרו ברוך.

שי אבוחצירה, חבר מועצת העיר חיפה, מסר לחי פה:
דני ידע לשלב באופן נדיר בין פעילות אינטנסיבית ובלתי פוסקת במפעל חייו, רדיו חיפה, לצד פעילות ציבורית בלתי פוסקת למען העיר חיפה כיו״ר דירקטוריון תיאטרון חיפה, יו״ר שותפות חיפה בוסטון , חברות במועצת העיר חיפה ויו״ר דירקטוריון אתוס. הוא היה אדם אשר פיו וליבו שווים ולא היסס להגיד את הדברים תמיד כפי שראה אותם. אני בטוח שהעיר חיפה תדע להנציח בצורה ראויה את אחד הפטריוטים הגדולים שהיו לה ושולח את תנחומי לענבל, עידן, דידי ודולב.

עו”ד בועז גור, חבר מועצת העיר לשעבר, מסר לחי פה:
“הפעם האחרונה בה נפגשתי עם דני לשיחה היתה לפני יותר משנה, בתכנית “הנבחרים”. פתחנו מיד בשיחה לא פורמלית על מתכונים בגלל חיבתנו המשותפת לבישול ובמהלך הראיון הבחנתי שדני היה בעיצומה של ההתמודדות עם המחלה.
אך מבעד לקושי ראיתי עד כמה המיקרופון, הסקרנות האנושית והיכולת לגלות סיפור חיפאי חדש, היו המזור לקושי.
לפני מספר שעות התבשרתי כי דני הלך לעולמו. אני כואב את לכתו ושולח את תנחומיי לרעייתו ולשלושת ילדיו.
חיפה נפרדת היום מאדם מבריק ויוצא דופן, פורץ דרך ואיש חיפה בכל רמ”ח איבריו.
יהי זכרו ברוך

דני נישליס ז"ל
דני נישליס ז”ל
הגיבו כאן לכתבה

17 תגובות
 1. אלון אמר/ה

  וואו
  כמה עצוב לשמוע . משפחה יקרה , שלא תדעו עוד צער . ת.נ.צ.ב.ה

  1. אתי ספנות אמר/ה

   לקרוא ולא להאמין : דני ברטר מת ? היו לו קשרים בכל מקום :
   https://www.the7eye.org.il/80293

 2. מירי אמר/ה

  מצער מאוד!
  יהי זכרו ברוך!

 3. אורית אמר/ה

  עצוב מאוד. מחלה מחורבנת שגובה יותר מדי חיים.
  משתתפת בצער המשפחה

 4. שייקה אמר/ה

  יהי זכרו ברוך ענק התהלך ביננו בחיפה אין מילים לתאר כמה אהבתי להאזין לרדיו חיפה בתחילת הדרך בזכותך הוקמה תחנת רדיו חיפה שפתחה דרך לשאר תחנות רדיו מקומיות בכל רחבי הארץ איש חכם נבון שאהב את חיפה תחסר לכל תושבי חיפה יהי זכרם ברוך תחסר לי ולחיפאים כולם.

 5. צבי אמר/ה

  יהי זיכרו ברוך. יחסר לנו מאוד מאוד.

 6. אילנה כרמל אמר/ה

  מצטרפת לכל הניחומים בעצב רב נפרדה חיפה רבתי מאדם שהיה לו הכפת מהעיר שלנו.ומתושביה . תרומה גדולה היתה ביסוד רדיו חיפה .תמיד נזכור את דני נישליס החברותי החייכן החכם שתרם רבות לחיי התרבות התקשורתית בחיפה.
  יהי זכרו ברוך
  לממשיכיו יש תחרות קשה בהשגת השגיו של דן נישליס. זכרו לברכה.

 7. דוד דומב אמר/ה

  בשם תושבי שער העלייה משתתפים בצער על מותו של איש רדיו אדם גדול אוהב את העיר וחבר לכולם יהי זכרו ברוך
  דוד דומב

 8. יוסי החיפאי אמר/ה

  יהי זכרו ברוך

 9. אורי שרון אמר/ה

  דני נישליס – האיש שנשם תקשורת השיב את השמתו לבורא. דני, באמצעות ״רדיו חיפה״, הטביע את חותמה של חיפה במפת התקשורת בישראל. הוא, באמצעות ״רדיו חיפה״, הביא את קולה של חיפה אל הציבור בישרא, וככזה ייזכר לעד.

  1. אורי שרון אמר/ה

   תיקון: השיב את נשמתו…

  2. יואל שמעון אמר/ה

   דני נישליס איש רדיו משיכמו ומעלה קולו הנעים והמיוחד יחסר לנו מאד יהי זכרו ברוך

 10. מיכל אמר/ה

  עצוב עצוב…חייבים למצוא דרכים אחרות לריפוי המחלה!..מישהו יודע איזה סוג סרטן היה לו, אני עודה איזה מחקר קטן

 11. גבי וימן אמר/ה

  דני כבר חסר לי. אחרי שנים ארוכות של ידידות, עבודה משותפת והמון שעות של שיחות וויכוחים, הוא השאיר חלל ריק ענק. למדתי רבות ממנו, על תקשורת ועל רדיו, על חזון ועקשנות, על אומץ ולוחמנות. חיפה איבדה בן יקר ואני איבדתי חבר.
  גבי וימן

 12. בני אופיר אמר/ה

  את דני זכיתי להכיר באירועים שונים והיכרות בעת היותי תושב חיפה ומאזין דאז לרדיו הפיראטי רדיו 1 , תמיד פרגנתי ומדי פעם גם עליתי לשידור ברדיו , במסגרת הטלוויזיה הקהילתית ערכתי כתבה בנושא רדיו מיקס צפון שנפתח וקירב את תושבי הצפון לחיפה מן תחנת בת של רדיו חיפה , זכיתי לעבוד במחלקת הניו מדיה זמן קצר ולהכיר את שדרני הרדיו ודני אפשר לי לעבוד שם מעט , דני הקים תחנת רדיו שהיא גאווה לנו תושבי העיר ושהיא נוגעת בכל תחומי העניין ונותנת שירות לציבור גם בזמנים קשים וגם ברגעי שקט , ומקנה בטחון רב , תמיד ישנו מענה אקטואלי לפתרון בעיות והעלאת קו מומחים ופעילויות בנושאים גם של תרבות וספורט , פעילויות של ערבי גאלה ותרומות לבתי חולים ונזקקים , איחוד של כל שכבות העיר והפסיפס האנושי המיוחד הקרום בה , בכל החגים כולל החגים של העדה הנוצרית , ראוי לציין את הקול המיוחד של דני שהייה כה נעים להאזנה ושידר איכות לסביבה ושידורי התוכנית זירה חופשית פשוט יוצאת מן הכלל במקצועיותה , בניית משפחת רדיו חיפה ובית לשדרנים עם מלא אהבה הן למקצוע והן לחומר האנושי , ואף קמו לא מעט משפחות מהרדיו , כואב ליבי מאוד על אדם יקר , ועיתונאי למופת עם מלא עשייה לקידום נושא התקשורת , תנחומי לכל בני משפחתו ורעייתו ענבל , ולילדיו , ולכל צוות השדרנים בעבר ובהווה .. שנדע בשורות טובות , ויהי זכרו של דני ז”ל ברוך ..
  כותב : בני אופיר , צלם וידאו וסטילס , עורך סרטים , עיתונאי ותסריטאי עם מוגבלות קלה

 13. Mcarthur אמר/ה

  יהי זכרו ברוך

 14. יואל שמעון אמר/ה

  דני נישליס איש רדיו משיכמו ומעלה קולו הנעים והמיוחד יחסר לנו מאד יהי זכרו ברוך.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור אישים בחיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו