רוטרי למען הקהילה: טקס הענקת אותות ע”ש פול האריס 2013-2014

בימים בהם יוקר המחיה נמצא בראש הכותרות והמצב החברתי בארץ עדין ושביר, רוטרי ישראל מעניקה את אותות פול האריס היוקרתיים על תרומה לקידום איכות החיים בחברה ישראלית.

רוביק דנילוביץ’, רעיה שטראוס בן דרור, יו”ר קק”ל אפי שטנצלר ופרופ’ אמנון כרמי הם מקבלי אותות פאול האריס מטעם רוטרי ישראל לשנת 2013-2014.
20140212_212529_2.jpg

רוביק דנילוביץ’, רעיה שטראוס בן דרור, יו”ר קק”ל אפי שטנצלר ופרופ’ אמנון כרמי
ב 12/2/2014 נערך טקס מקבלי אותות פאול האריס מטעם רוטרי ישראל. הטקס נערך במלון נוף, חיפה, בנוכחות מספר רב של משתתפים.

אותות פאול האריס מוענקים מדי שנה לאישי ציבור, מחקר ותרבות הבולטים בפועלם למען הקהילה והחברה בישראל.
האותות מוענקים על שם מייסד הרוטרי העולמי, פאול האריס.

אות פאול האריס הנו האות הנכבד והיוקרתי ביותר של ארגון רוטרי

לקבלת האותות נבחרו אלו שהיו ב”חוד החנית” של העשייה החברתית בישראל לשנת 2013-2014.

מקבלי האותות:

רוביק דנילוביץ – ראש עיריית באר שבע
דנילוביץ הנהיג למופת את עירו מאז החל לכהן כראש עיריית באר שבע, גם בימים של נפילת טילים על העיר. כמו כן, אחראי דנילוביץ לתנופת בנייה נרחבת בעיר, יצירת מיזמים חדשים הקשורים לטיפוח העיר והפיכתה לעיר מובילה בתעשייה, באיכות החיים ועוד.
IMG_1600.JPG

רוביק דנילוביץ
פרופסור אמנון כרמי: שופט בדימוס, הפקולטה למשפטים אוניברסיטת חיפה. פרופ’ כרמי בולט בתחום המשפטי בכלל ובתחום האתיקה של הרפואה בפרט.
IMG_1608.JPG
פרופסור אמנון כרמי
אפי שטנצלר יו”ר קק”ל
כיו”ר קרן קיימת לישראל דאג אפי שטנצלר לטפח יערות קיימים, לנטוע יערות חדשים ולהנגיש את הטבע הארץ ישראלי לכל משפחה ומשפחה בישראל.
IMG_1594.JPG
אפי שטנצלר יו”ר קק”ל
רעיה שטראוס בן-דרור
אשת עסקים ופעילה חברתית , שטראוס בן דרור הנה נשיאה משותפת של “שטראוס השקעות” ופעילה חברתית האחראית על פיתוח המיזם הראשון לאשכול כלכלי – חברתי בתחום התיירות באזור הגליל המערבי. שטראוס בן דרור רתמה אל הפרוייקט מאות יזמים מהגליל המערבי בשאיפה להפוך את ישראל למדינה מובילה באיכות החיים של תושביה.
IMG_1598.JPG
רעיה שטראוס בן-דרור
ברכת נגיד רוטרי ישראל שאול ד’אנג’לי בטקס: “מצוינות זו הציונות החדשה”
“כמדי שנה אישי הציבור שנבחרו מצטרפים לרשימה מכובדת של אישים שהביאה ומביאה גאווה למדינת ישראל, כל אחד מהם פעל ופועל מתוקף תפקידו, מעמדו ויכולתו למען שיפור איכות החיים של החברה הישראלית והטביע את חותמו בתחום פועלו.
אני מברך את מקבלי האותות ומאחל להם ולנו עוד שנים רבות של עשייה משמעותית ובעלת ערך.”
“חלוקת אותות פאול האריס הינו עוד נדבך בפעילותה של רוטרי למען הקהילה ועידוד אישי ציבור ואנשי עסקים לתרום מזמנם ומהמשאבים העומדים לרשותם למען החברה בישראל. אישי הציבור שנבחרו השנה הם גאווה למדינת ישראל. כל אחד ממקבלי האותות פעל ופועל מתוקף תפקידו, מעמדו ויכולתו למען שיפור איכות החיים של החברה הישראלית והטביע את חותמו בתחום פועלו… אני מברך את מקבלי האותות ומאחל להם ולנו עוד שנים רבות של עשייה משמעותית ובעלת ערך.
שאול_ד_אנג_לי.JPG
שאול ד’אנג’לי
רוביק דנילוביץ ראש העיר באר שבע: בנגב תיבחן מדינת ישראל פיתוח וביסוס באר-שבע כמרכז מטרופוליני איכותי וחזק יהיה ביטול המושג פריפריה. זה שינוי חברתי שייטיב עם המדינה ועם תושביה.
רעיה שטראוס בן דרור: בניית הארץ לא הסתיימה, עלינו בדור שלי ובדור שאחריו להמשיך להעמיק, ולבנות את החברה”
20140212_212457.jpg

אודות אותות פאול האריס:


אותות אלה הנם חלק ממסורת של מעל ל-40 שנה, אשר במסגרתה מעלה רוטרי על נס את פועלם של אישי ציבור למען הקהילה, כחלק מאג’נדה המקדמת ערבות הדדית אישית וחברתית בחברה הישראלית. על עמיתי אותות פאול האריס עד היום נמנים נשיאים, ראשי ממשלה, שופטים, אישי חברה ורוח, ביניהם: ראשי הממשלה דוד בן גוריון ומנחם בגין ז”ל, נשיאי המדינה: יצחק נבון, יצחק הרצוג, עזר ויצמן ז”ל ומר שמעון פרס יבדל”א. כמו כן, האות ניתן לאישי ציבור בולטים ביניהם סטף ורטהיימר, אייבי נתן, דב לאוטמן ז”ל ועוד.

אודות רוטרי:

רוטרי בינלאומי הינו ארגון עולמי, המונה כ- 1.22 מליון חברים בעולם ביותר מ-200 מדינות המשרתים ב-34,282 מועדונים. כל מליון ומאתיים אלף החברים מקדישים, כל אחד במועדון שלו, כחלק מחובת החברות, ערב אחד בכל שבוע כדי להניף שני דגלים בעת ובעונה אחת, את דגל הרעות בין החברים לבין עצמם ואת דגל התרומה לקהילה. הרעיון העומד מאחורי גישה זו היא שכך נוכל לעשות את החיים בעולם כולו טובים יותר.
רוטרי ישראל חוגג כבר 83 שנות קיום, פועל ב-60 מועדונים בישראל ומונה כ-1,400 חברים. חברי רוטרי בישראל הם אנשים בוגרים, רבים מהם אנשי עסקים בולטים, שהמשותף לכולם הוא פעילות אישית ענפה למען הקהילה לצד קיום מערכת רעות יוצאת דופן במסגרת המועדונים.

הגיבו כאן לכתבה