כדורגל בחיפה | "משחק השלום" אגדות נבחרת ברזיל ילונו בחיפה במלון דן כרמל

רונאלדיניו, קאקה, ריבאלדוו וחבריהם, אמורים להגיע לחיפה וילונו במלון דן כרמל החל מה- 27/10/19 וישהו בומלון במשך 4 ימים עד ל-30/10/19.

המלון יארח את מסיבת העיתונאים הרשמית ב- 27/10, לקראת משחק השלום עם הכוכבים הגדולים של ברזיל ונציגים של  נבחרת כוכבי ישראל.

אגדות נבחרת ברזיל בכדורגל שהניפו את גביע העולם והשתתפו במונדיאלים הגדולים, כגון: רונאלדיניו, קאקה, ריבאלדו, בבטו, רוברטו קרלוס, אלדאיר, אמרסון, אדמילסון, סזאר סמפאיו אמרוסו, ג'פרסון, גונסאלבש ועוד יתארחו כ-4 ימים במלון דן כרמל לרגל השתתפותם במשחק השלום החד פעמי נגד כוכבי נבחרת ישראל לדורותיה, ביניהם: ג'ובאני רוסו,משה סיני, ראובן עטר, איציק זוהר, טל בנין, רונן חרזי, יניב קטן, ניר קלינגר, אלון חרזי, אריק בנאדו, זאהי ארמלי, ברוך דגו ועוד.

לטובת שחקני הכדורגל  האגדיים מברזיל ושאר הפמליה סגרו קומה שלמה שבכניסה אליה תוצב אבטחה צמודה לאורך כל הביקור. לכל השחקנים שוריינו 15 חדרים

במסגרת החסות של מלונות דן, תעלה בפעילות בעמוד הפייסבוק של החברה במסגרתה תחלק לגולשים כרטיסים למשחק השלום במתנה.

במסגרת הפעילות, מלונות דן מזמינה את הגולשים לשלוח אימוג'י של כדור כדורגל בהודעה פרטית בדף הפייסבוק של החברה, ללחוץ על הכדור (יש ללחוץ מספר פעמים עד לפתיחת מסך המשחק) והתחילו לכדרר. יש להעלות בתגובות צילום מסך עם התוצאה והמקפיצים המצטיינים עם התוצאה הגבוהה ביותר יזכו בכרטיסים למשחק השלום במתנה.

דן כרמל (צילום: אורי אקרמן)
EMERSON
אמרסון, בקרוב על הדשא ב"סמי עופר" (צילום: בן סער)

לא ניתן להגיב