ירי ברחוב הגיבורים בחיפה – פצוע קשה • מד”א

ירי בחיפה (אילוסטרציה)

נמשכים מקרי הירי ברחובות חיפה ונדמה שלא עובר שבוע ללא ניסיון חיסול ברחובות העיר. התושבים דורשים מהמשטרה למגר את ניסיונות החיסול, המתקיימים בעיקר, אך לא רק, במגזר הערבי בעיר. השבוע התקיימה הפגנה בחיפה נגד אוזלת היד של המשטרה במיגור האלימות במגזר הערבי.
הלילה נורה צעיר כבן 20, ברחוב הגיבורים בחיפה ופונה במצב קשה לבית החולים רמב”ם.

ממד”א נמסר לחי פה – חדשות חיפה:
בשעה 04:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על פצוע מירי ברחוב הגיבורים בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב”ם גבר בן 20 במצב קשה בהכרה.

רחוב הגיבורים בחיפה – מפה

מדוברות המשטרה (חוף) נמסר: המשטרה פתחה בחקירת אירוע ירי לפנות בוקר בחיפה, בו נפצע תושב איבטין

במוקד 100 התקבל סמוך לשעה 05:00 דיווח בדבר אירוע ירי ברחוב הגיבורים בחיפה, במסגרתו נפגע תושב איבטין בן 26.עפ”י גורמי רפואה, מהמקום פונה הפצוע אל המרכז הרפואי רמב”ם, באורח קשה.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

המשטרה ערכה סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה ע”י חוקרי המז”פ במסגרת חקירה שנפתחה, לבחינת הרקע והנסיבות.

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. גילי אמר/ה

  אוזלת ידה של המשטרה? חצופים. זה ר ק
  החינוך הערבי. ‘ירי שמחה’ ‘ ירי על כבוד המשפחה’ ושאר חלאות המוסר הגניבות הצטיידות בנשק במגזר . מה יכולה המשטרה לעשות? מצידי שיהרגו אחד את השני. וכשישפטו אותם – מערכת צדק-ללא-צדק שלנו שלא תכניס ל’קייטנה של ליטופי ‘ של חודשיים , אלא שתזרוק ל 40 שנים לצינוק …

 2. חנה מורג אמר/ה

  נערכה התייעצות עיריית חיפה עם משטרת חוף בעקבות ריבוי מקרים נוראים אלה בחודשים האחרונים?

 3. אבינועם הניג אמר/ה

  מה השטויות הללו, משטרה אשמה, עוד הערה אחת מיני רבות, במקום להטיל אשמה על אחר, הממשלה, ביבי, המשטרה ועוד טפלו בעצמכם בתופעה מבלי להטמין ראש בחול, ממילא כשמגיעה ניידת משטרה, המפגינים הערביים משליכים בקבוקים ואבנים על השוטרים. גם מד”א סובל מהתנכלויות אלו. עזרה עאלכ ! שכל צריך !!!

 4. עמי אמר/ה

  רבותי בחיפה המישטרה הכי מושחתת בארץ אם לא במיזרח התיכון…מוכח 100% כל פיצוצייה בחיפה מתפעלת מקום שבו מהמרים קזינויים לא חוקיים זה כיני פשע סחר בנשק וסמים הכל בשיתוף עם המישטרה דברים קשים אבל הכל בסלע. 100%

 5. מיקי אמר/ה

  עראבערס

 6. יוסי אמר/ה

  אחר כך באים בטענות לירון לונדון

הגיבו כאן לכתבה