פעוטה בת 4 חודשים שהושארה זמן ממושך ברכב נעול מפונה לרמב”ם חיפה

מדוברות מד”א נמסר: בשעה 10:40 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על פעוטה שככל הנראה שהתה זמן ממושך ברכב נעול בטירת הכרמל. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב״ם פעוטה בת 4 חודשים במצב קל, בהכרה, עם סימני מכת חום קלה.

אמבולנס של מד"א - ארכיון (צילום: ירון כרמי)
אמבולנס של מד”א – ארכיון (צילום: ירון כרמי)

חובש בכיר במד״א מוטי כהן, סיפר:

כשהגענו לרחוב ראינו את הפעוטה מוחזקת בזרועות גבר בסמוך לבניין, סיפרו לנו שהיא שהתה זמן ממושך ברכב סגור. היא הייתה בהכרה, חמה למגע, עם סימנים קלים של מכת חום. הענקנו לה טיול רפואי שכלל פעולות קירור ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה יציב.

מרמב”ם נמסר: הסתיים הטיפול בתינוקת בת 4 חודשים שנשכחה במשך קצת למעלה משעתיים ברכב בטירת כרמל ופונתה למיון רמב”ם. דר’ דנה מרום ממיון ילדים ברמבם

התינוקת פונתה עם חום מעט גבוה, אחרי פעולת קירור דחופה ומוצלחת של מדא. היא עברה בדיקות מקיפות וטיפול והועברה למחלקת ילדים. אם הייתה נשארת ברכב עוד זמן לא רב הייתה מתרחשת טרגדיה קשה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

5 תגובות
 1. יובל אמר/ה

  אסור לרחם על ההורים . זה לא גזירה משמיים. זה נורא לאבד ילד, אבל צריך לשים לזה סוף. הורים כאלה לא ראויים לגדל ילדים. רק עונש מאסר ממושך להורים ולקיחת יתר הילדים מחזקתם תביא סוף לתופעה.

 2. יובל אמר/ה

  זה לא גזירה משמיים. זה נורא לאבד ילד, אבל צריך לשים לזה סוף. הורים כאלה לא ראויים לגדל ילדים. רק עונש מאסר ממושך להורים ולקיחת יתר הילדים מחזקתם תביא סוף לתופעה.

 3. לי אמר/ה

  ברוך השם שהילדה חייה ושלומה טוב.
  מקווה שיתנו עונש להורים האלה.
  אין דבר יותר חשוב מילד, איך אפשר לשכוח שיש לך ילד אלוהים שישמור.

 4. רעות אמר/ה

  גם ככה מסכנים ההורים ויש להם רגשות אשם. ב”ה שהתינוקת בסדר. אף אחד לא יודע מה יהיה לו. אי אפשר לדון!!!!!

 5. שון אמר/ה

  פשוט מפחיד והזוי אבל זה כל קיץ עולה מחדש ואנשים נשארים אדישים לדעתי אפשר למנוע כליל את התופעה הזאת באמצעות טכנולוגיה חכמה. אם היו מתקינים בכל רכב לא משנה חדש או קצת יותר ישן חיישן מיוחד שמזהה שמישהו נשכח ברכב בסגנון של הכפתור ואוטומטית זה היה מתריע בצפצוף ושליחת הודעה אז מקרים כאלה לא היו קורים.