יו"ר קק"ל וראש עיריית חיפה מעמיקים את שיתוף הפעולה

יו"ר קק"ל דני עטר וראש עיריית חיפה (צילום: גיא אסייג, מערך ההסברה של קק"ל)

שבילי אופניים • שבילי הליכה • הנגשת הוואדיות

שבילי אופניים, שבילי הליכה והנגשת הוואדיות הם חלק מהנושאים שעלו בישיבה • הצדדים יקימו מטה משותף לקידום הפרויקטים

יו"ר קרן קימת לישראל (קק"ל) דניאל עטר נפגש השבוע עם ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש-רותם ודן עימה בשיתופי פעולה במגוון פרויקטים בעיר. בישיבה שהתקיימה בבניין העירייה השתתפו בין היתר גם מנכ"ל קק"ל אמנון בן עמי, מנהל מפ"ק בקק"ל ירון אוחיון ואנשי מקצוע מקק"ל ומהעירייה.

אנשי העירייה הציגו את הפרויקטים שהם רוצים לקדם ביחד עם קק"ל – הקמת שבילי אופניים, הנגשת הוואדיות בעיר שישתלבו במרחב הציבורי ויהיו נגישים לתושבים, פריצת שבילי הליכה, שדרוג הטבע העירוני, הקמת אזורי חיץ, שיקום החורשות במורדות המערביים של חיפה אזור נחל אחוזה ורמת אשכול, השלמת טיילת בת גלים ופעילויות קהילתיות לטיפוח יערות ומניעת שריפות כחלק מפיילוט ראשון בארץ של האיחוד האירופי.

גורמי המקצוע בקק"ל הביעו רצון לארגון לסייע בכל אותם פרויקטים. יו"ר קק"ל דניאל עטר הציע להקים מטה עבודה משותף כדי שהחיבור בין חיפה לקק"ל יהיה ארוך טווח ולהרבה שנים ולא חיבור נקודתי קצר.

יו"ר קק"ל דניאל עטר: "קק"ל עושה המון פעילויות בחיפה בחינוך, ביעור עירוני ובדברים נוספים כמו שיתוף פעולה עם אוניברסיטת חיפה. חיפה היא עיר משמעותית ומרכזית. היא מטרופולין ועל כן חיזוקה חשוב לגליל כולו. נעמיק את שיתוף הפעולה עם חיפה בשל ייחודיותה".

יו"ר קק"ל דני עטר וראש עיריית חיפה (צילום: גיא אסייג, מערך ההסברה של קק"ל)

ראש עיריית חיפה עינת קליש-רותם: "אני מודה ליו"ר קק"ל על הרצון לעבודה משותפת לצורך חיזוק שיתופי הפעולה בין עיריית חיפה לקק"ל. הצגנו בישיבה פרויקטים רבים שיובילו לקידומה של העיר למען תושבי חיפה וכל איזור הצפון. כולי תקווה שבקרוב מאוד נוכל לראות את פירות העבודה המשותפת בין עיריית חיפה לקק"ל".

ישיבה עם יו"ר קק"ל דני עטר וראש עיריית חיפה (צילום: גיא אסייג, מערך ההסברה של קק"ל)
תגובה
  1. דפנה אמר/ה

    ושוב הקרן לישראל החדשה משתלטת על מרכזי כוח

לא ניתן להגיב