אדום אדום או חצי יבש?!

הולד איט!! יואב כץ פה ולא הולך לשום מקום!

אמנם, הוא מכריז על כך לא פעם ולא פעמיים שאם יגיע מישהו אחר וייקח את הפועל חיפה, ליבו וחשבון הבנק שלו ישמחו! אבל, אף אחד לא בא ויואב עוד כאן.

מה יהיה לנו השנה?

על הקווים יעמוד חיים סילבס, אגדה ירוקה מן העבר. אבל כמובן שהירוק של הדולר חזק יותר מכל דבר. אין מה לכעוס על סילבס, הרי זה לא שהוא קיבל פנייה ממועדון נעוריו והעדיף מקום אחר.

היתרון של חיים סילבס משאר מאמני העבר שעבדו עם כץ, זאת העובדה שהוא בוגר טרי של “אקדמית שרצקי להתמודדות עם מצבי לחץ/כעס/עצבים”. בעיניי סילבס הוא מאמן מצוין שכבר הוכיח בהפועל רעננה שקסמים זה תחביב גדול שלו. הסגל נבנה צעד אחר צעד. יש שיגידו שנחלש ויש שטוענים בדיוק ההפך.

יסמין בוריץ’ הגיע במקום נשחקן שטקוס שמיצה את עצמו בכרמל ורק רצה ללכת.. באותה הנשימה אומר שההגנה נחלשה. לא רק בשל עזיבת השוער, אלא גם משום ששון גולדברג ותאמש אמרו “שלום וביי”. לגבי, תאמש זה היה בלתי נמנע בשל חוסר רצונו להישאר ויותר מהכל ההתנהגות הבלתי מרוסנת שלו שגרמה לפגיעה קשה בתדמית הקבוצה.

לגבי הקישור והחוד זה נראה לא רע בכלל:

עדן בן בסט, הקפטן הנצחי חזר להנהיג את חדר ההלבשה והחוד. ביחד איתו יהיו שם וולשמן ומהראן לאלא שחוזר אחרי שנתיים של השעייה, אבל עם כושר מדהים. טאפוקו וג’וניור (נסתפק בזה כי העורכת תתעייף אם ארשום את שמו המלא) בתוספת ורמוט המוכשר, אך הנעלם הסדרתי אמורים להספיק לליגה החלשה שלנו.

בקבוצה מבטיחים שעוד יגיע חיזוק נוסף. כנראה יש בעיה לרכש להגיע לכרמל ולא רק לצד הירוק. אני באמת לא מבין את הטענות שיש לחלק מאוהדי הפועל חיפה כנגד יואב כץ! נכון, היו מקרים שהפועל חיפה התנהלה כמו קבוצה חובבנית. מים, סנדוויצ’ים, הסעות, מגרש אימונים רע מאד ועוד.

אסור לשכוח שהפועל חיפה היא קבוצה בינונית ולגיטימית בליגת העל של ישראל ומי שאחראי על כך הוא הבעלים, שכנראה יחסי האנוש שלו לא תותים וקצפת, אבל זה עדיף על יחסי אנוש של
“מנה חמה פירה”.

ולמי יש זכות להתלונן??

זה הכסף שלו והוא יחליט מה לעשות אתו. אני פונה לאוהדי הפועל: רוצים עוד כסף? תעשו עוד מינויים! תמלאו לפחות חצי “סמי עופר” באדום!!

הוכחתם את זה שיש לכם כמויות יפות כאשר זכיתם בגביע המדינה!

אני דיי אופטימי לגבי העונה הקרובה. לדעתי, פלייאוף עליון בטוח יהיה. פחות מזה?! כישלון חרוץ!! לראייה מה שנציג אוהדי הפועל חיפה חושב על העונה הקרובה:

עוז ארד (צילום: אלבום אישי)
עוז ארד (צילום: אלבום אישי)

נציג האוהדים השרוף עוז ארד:

בניה מחדש. לאחר שמיצו את שחקני עונת הגביע נראה שההחלטה להביא סגל שרובו חדש תעשה לנו טוב השנה. טאפוקו, בוריץ’, וולשמן ופרנסיסקו ג’וניור הזרים החדשים יצטרפו לבוזגלו (שבעצם חוזר העונה), ווהבה ובלילתי המפתיע בשמאל. השלד של קפילוטו, מלול, סרדל וזמיר מקבל את עדן בן בסט בחזרה אולי לימים טובים יותר. שחקן מפתח מבחינתי הוא מהארן לאלא כשכל מי שרואה את מצבו הגופני וכושרו פשוט נדהם. אופטימי פלייאוף עליון. פסימי 8-10.

ניפגש בדרבי הקרוב

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.