שמעון בוסקילה • ספורטן חיפה • 15/08/19 • 21:00

המוסיקה והטון של שמעון בוסקילה הם הסיפור האמתי של השירים. הרגש שנובע כמעיין מקולו המהפנט של בוסקילה חזקים יותר מכל ניסיון לנסח תחושות. הטון המתכוונן היוצא מגרונו מעניקים לטקסט המסופר אמינות והמצלול הנפלא, הסלסול שיוצא היישר מלבו הוא מבע של געגוע לפשטות ולכנות אמנותית.

לצד שירי הרגש, של שמעון, יש עשרות להיטי על שמרימים את הקהל על הרגלים והופכים את הופעתו להילולה קצבית סוחפת:

ספורטן תנוחו אם תוכלו

“איך את לא רואה”, “מחפש חבר קרוב”, “הייתי בגן עדן”, “את המחר שלי”, “געגוע”, “עכשיו אני חוזר”, “לנשום”, “יא מאמא”, “כמה אהבה”, “שיר התקווה”, “תגידי”… הם רק חלק קטן מהלהיטים השזורים במופע.


רכישת כרטיסים במשרדי המועדון:

מנוי זהב: 15 ש”ח • מנוי שנתי: 30 ש”ח • אורח של מנוי: 80 ש”ח. 
לידיעתכם: ביום זה המועדון ייסגר ב 17:00 לצורך היערכות למופע. 


שמעון בוסקילה, אחד המלחינים והמבצעים המבריקים של דורנו, נולד באופקים בשנת 1966.

בגיל 9 התייתם מאמו, דבר שהשפיע רבות על יצירתו. תחילת דרכו בהקמת הלהקה “סהרה” עמה הוציא שני אלבומים. במהלך הקריירה עשה שיתופי פעולה מדהימים עם מיטב היוצרים כגון מירי מסיקה, שירי מימון, שלמה ארצי, שרית חדד, עידן רייכל ועוד.

הדבר הבולט בהופעותיו, הוא שהשירה יוצאת מעומק לבו ונשמתו. שירו המוכר והמרגש “מהיום שהלכת” (“יא מאמא”) נכתב לזכר אמו היקרה.

ענבר בן דור, מנהלת "ספורטן חיפה" (צילום: ירון כרמי)
ענבר בן דור, מנהלת “ספורטן חיפה” (צילום: ירון כרמי)

ענבר בן דור, מנהלת הספורטן: “המופע של שמעון בוסקילה הינו מופע מסכם לקיץ שהיה גדוש בפעילות, מופעים, הפקות, וחווית לכל המשפחה. אנו מזמינים את הקהל החיפאי להתרגש ולהתאהב יחד איתנו במופע ט”ו באב”.

שמעון בוסקילה יגיע להופיע על במת ספורטן חיפה, במיוחד ביום האהבה – ט”ו באב, יום חמישי, 15.8 בשעה 21:00, וירגש את קהל מנויי המועדון ואורחיהם.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.