ברזיל בישראל! • "משחק השלום" מגיע לחיפה • 29/10/19

ביום רביעי ה 24/7/19 נחתם החוזה בין חברת mtr7 לבין נציגי עיריית חיפה, ובו סוכם כי "משחק השלום" בכדורגל, בין כוכבי העבר של נבחרת ברזיל לבין כוכבי העבר הישראליים, יערך באצטדיון סמי עופר בתאריך 29/10/19 • המשחק הוא פרי יוזמה של החברה הכלכלית לחיפה

ברזיל בחיפה במשחק השלום 29/10/19

המשחק, אשר צפוי למשוך רבבות צופים, ישודר ככל הנראה באחד מערוצי הטלוויזיה הגדולים בדרום אמריקה וכן בישראל. עיריית חיפה תפעל להזמנת התיירים שיבואו לצפות במשחק, להישאר ללון במלונות וליהנות משפע המסחר, המסעדות, הבארים ובתי הקפה שיש לחיפה להציע.

כזכור, אצטדיון סמי עופר בחיפה הוא המפואר ביותר בישראל ומהווה פלטפורמה נהדרת לאירוח המשחק. כעת, אפשר רק לדמיין איך רונאלדיניו מנגב חומוס ב"מקסים".
אולי זה עוד יקרה בעתיד…

עו״ד דוד עציוני, סגן ראש עיריית חיפה ויו״ר החברה הכלכלית לחיפה, שחתמה על ההסכם עם חברת ההפקה ותהיה אחראית על הפקת האירוע כולל השימוש באצטדיון סמי עופר והשירותים הנלווים לקיום המשחק:

״משחק השלום הוא הזדמנות יוצאת מן הכלל לעיר חיפה מבחינה תיירותיות ובינלאומית. כוכבי העבר שכולנו גדלנו עליהם מברזיל ומישראל יגיעו לשחק לנגד עינינו באצטדיון המפואר ביותר בארץ שהחברה הכלכלית לחיפה ניהלה את הקמתו. זו הזדמנות להיחשף לעיניי קהל צופים רב ברחבי העולם, שייראה בטלוויזיה את ההתקדמות שחיפה עשתה בתחום תשתיות הספורט. זאת לצד המסר שייצא מהעיר – ידידות, אחווה וחיבור בין עמים באמצעות הכדורגל. אני מודה לראש העירייה, עינת קליש רותם, על שנתנה את ברכת הדרך לקיום האירוע וכן לחברה הכלכלית שלקחה על עצמה את הפקת האירוע בשיתוף כל גורמי העירייה שנרתמו למשימה החשובה״.
עו"ד דוד עציוני סגן ראש העיר חיפה (צילום החברה הכלכלית)
עו"ד דוד עציוני סגן ראש העיר חיפה (צילום החברה הכלכלית)

לצד המשחק, כנס טכנולוגיה בהשתתפות כוכבי העבר:
בנוסף למשחק, על פי החוזה שנחתם בין הצדדים, צפוי להתקיים יום לאחר המשחק גם כנס טכנולוגיה תומכת רפואה, בו ישתתפו חברות מהארץ ואורחים בעלי שם מחו״ל. במשחק אמורים ליטול חלק אגדות הכדורגל בעבר: רונאלדיניו, ריבאלדו, קאקה, ועוד'.

אור שחף, מאור רוזנשיין ואמיר נפתלי בעת חתימת ההסכם על קיומו של "משחק השלום" (צילום יחצ)
אור שחף, מאור רוזנשיין ואמיר נפתלי בעת חתימת ההסכם על קיומו של "משחק השלום" (צילום יחצ)
תגובה
  1. גיל ונדרמן אמר/ה

    מתי מתחילה מכירת הכרטיסים למשחק ואיפה קונים?

לא ניתן להגיב