אלומה גורן מונתה למאמנת קבוצת הנשים של הפועל חיפה

אלומה גורן. (צילום: מועדון כדורסל הפועל חיפה)

שחקנית נבחרת ישראל בעבר ומגדולות שחקניות כדורסל הנשים בישראל בכל הזמנים, אלומה גורן, מונתה היום (23/07/2019) למאמנת הראשית בקבוצת הבוגרות של מועדון הפועל פרשקובסקי חיפה. תחליף את אלירן מלכה ששימש בתפקיד המאמן בשנים האחרונות רוסמן: “דמות לחיקוי ומוקד משיכה לשחקניות מכל האזור”.

אלומה, החלה את דרכה במועדון לפני כשנתיים כמאמנת מנטאלית ויועצת לקבוצות הנשים והנערות במועדון, ומאז עסקה בשיפור יכולותיהן המנטאליות של השחקניות במחלקה. במהלך התקופה עבדה אלומה לצידה של מנהלת מחלקת הנשים במועדון, ורדה כהן, עם הילדות והנערות בכל הגילאים, גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה האישית. מעבר לאימון קבוצת הבוגרות, תהיה מבחינת המועדון ואלומה המשך עבודה רציפה בין העבודה שנעשתה על ידי אלומה ויינתן לאותן הבנות אופק לעתיד תוך שמירה על ערכים ומצוינות.

אלומה, מגדולות שחקניות כדורסל הנשים בישראל בכל הזמנים, שבקריירה שלה כשחקנית זכתה ב-8 אליפויות וב-8 גביעים, תתחיל לאמן את קבוצת הבוגרות שלנו בעונה הבאה. גורן, קפטנית נבחרת ישראל בעבר, עסקה בשנים האחרונות בליווי מנטאלי של שחקניות א.ס רמה”ש מליגת העל לנשים, וכן בליווי כל שחקניות נבחרות ישראל הצעירות במסגרת איגוד הכדורסל.


יושב ראש הפועל פרשקובסקי חיפה, יובל רוסמן:

שמנו לנו כמטרה להמשיך לפתח את כדורסל הנשים במועדון, ולצד ההתפתחות המשמעותית של קבוצות הנערות והילדות רצינו לייצר רצף טבעי עד לבוגרות. אלומה גורן היא דמות לחיקוי ומהווה מוקד משיכה לשחקניות מכל האזור. המינוי שלה כמאמנת קבוצת הבוגרות הינו חלק מהרצון שלנו להמשיך לצמוח ולגדול במחלקת הנשים. אני רוצה להודות לאלירן מלכה ששימש בתפקיד בשנים האחרונות

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו