הכירו את קרני גרוס, מחיפה תצפיתנית בחמ״ל התצפיות של גזרת 300

קרני גרוס, מחיפה תצפיתנית בחמ״ל התצפיות של גזרת 300 (צילום: דו"צ)

קרני גרוס, מחיפה תצפיתנית המשרתת בחמ״ל התצפיות של גזרת 300, סיימה קורס תצפיתניות לאחרונה ומתחילה בימים אלו את שירותה הסדיר במחנה שומרה, שם נמצא חמ״ל התצפיות של חטיבה 300.

קרני, שהייתה תלמידה מצטיינת ופעילה בהנהגת חיפה של תנועת הצופים, מעידה שלא חשבה שתהנה מהשירות כתצפיתנית, אך הופתעה לטובה. אחותה הייתה מאבחנת פסיכוטכנית ואח שלה היה ב-8200, תפקידים שנחשבים איכותיים מאוד. לכן בהתחלה קרני הביעה התנגדות להתגייס לתצפיות, כי פחדה שלא תמצה את עצמה ואת היכולות שלה בתפקיד. אחרי הגיוס למדה על התפקיד יותר לעומק והבינה שהעשייה שם לא פחות חשובה מתפקידים ב-8200 או בכל מקום אחר בצה”ל. בנוסף, במהלך הטירונות והקורס למדה ששולחים לתפקיד הזה בנות מאוד איכותיות והיה לה כיף גדול לעבור הכשרה איתן.

קרני מבקשת למסור למתגייסות החדשות:

אני מרגישה שעברתי שינוי חיובי מאוד בזכות התפקיד ובסך הכול אני מאוד מרוצה שהתגייסתי לתפקיד הזה. מחכה לכן שירות מדהים, חווייתי, מיוחד וחשוב. בייחוד פה בגבול לבנון שנחשב ‘גזרה שקטה’, קורים הרבה דברים מתחת לפני השטח. תפקידנו בתור תצפיתניות לעקוב אחרי כל המתרחש וזו עבודה מעניינת וחשובה, המבצעיות מוסיפה לחוויית השירות ואני לגמרי מרגישה חלק מההגנה על מדינת ישראל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.