אשל ארמוני יו”ר דירקטוריון נמל חיפה: “אנחנו מכשירים את הנמל לחיבור לציבור הרחב”

בכנס תשתיות 2019, שהתקיים הבוקר (רביעי 17/07/2019) במלון דויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, השתתפו בכירים ממשרדי הממשלה כולל משרד האוצר, התחבורה והאנרגיה וכן החברות המובילות במשק בכלל זה חברת חשמל, חברת נמל חיפה, מקורות, חברת נמלי ישראל וחברות פרטיות מהמובילות בעולם בתחום התשתיות. בין האישיים הבולטים שהשתתפו בכנס היו שר האנרגיה ד”ר יובל שטייניץ, שי באב”ד מנכ”ל משרד האוצר, גיא סמט מנכ”ל המשרד להגנת הסביבה, שאול מרידור הממונה על אגף תקציבים במשרד האוצר ועוד.

יו״ר דירקטוריון חברת נמל חיפה אשל ארמוני, ייצג את נמל חיפה בכנס והשתתף בפאנל הבכירים באירוע, בו הוא שטח את חזונו לנמל ואת הפעילות שהנמל בהובלתו מבצע בתקופה זו. הוועידה, שמתקיימת בהמשך היום בהנחיית העיתונאים נחמיה שטרסלר, הפרשן הכלכלי של הארץ וחברת החדשות וליאור קינן, כתבת כלכלה ותחבורה ומגישה חדשות 13, תעניק מפגש מקצועי ועסקי פורה בין הגורמים המשפיעים ביותר בענף התשתיות, תעסוק בשינויים והמהפכות שמדינת ישראל עוברת בתחום, ותתמקד במדיניות הממשלתית ובאתגרים המרכזיים שמונחים לפתחו של ענף התשתיות הישראלי, תוך מיקוד בתחבורה, נדל”ן, אנרגיה, גז ונפט ומים.

אשל ארמוני, יו״ר דירקטוריון נמל חיפה:

האתגר בהובלת חברה עסקית הוא לגרום לחברה להיות תחרותית ורווחית. אחד המהלכים המרכזיים ברפורמה הוא הכנסת המשקיע האסטרטגי ולכן בתוך כחצי שנה מהרגע שתתקבל חלטת הממשלה- ייצא מכרז בינלאומי. לצד ההשקעה והפיתוח אנחנו מכשירים את הנמל לחיבור לציבור הרחב. כבר כיום הפקות מהגדולות בארץ נערכות בשטח הנמל, כמו נינג׳ה ישראל. לצד מהלכים אלה אנחנו משלבים את החדשנות והטכנולוגיה בשרשרת הלוגיסטית של הנמל ומצמצמים פער של שנים רבות. בכך נהפוך את נמל חיפה לנמל חכם ופתוח.
כנס תשתיות 2019 (צילום: דוברות נמל חיפה)
כנס תשתיות 2019 (צילום: דוברות נמל חיפה)
כנס תשתיות 2019 (צילום: דוברות נמל חיפה)
כנס תשתיות 2019 (צילום: דוברות נמל חיפה)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
 1. בר דרור דוד אמר/ה

  בס”ד
  אני פונה למארגנים. הכול נחמד ומה עם נושא בריאות הסביבה.
  ראו את מחדלי התחלואה באזורי תעשיה.
  1. אזור הקריות והמפרץ.
  2. אזור בדרום “מסוכן לגור בדרום.” מחקר שפורסם ב2016 ע”י ב”ס לרפואה בב”ש. ראו את דרישת ראש העיר ב”ש. מאה מליון ש”ח להקמת מרכז טיפולים באוטיזם!!!.