אהרון אזולאי נבחר לתפקיד מנכ”ל רשויות המפרץ

אהרון אזולאי נבחר היום (שלישי 2/7/19) למנכ”ל לאשכול רשויות המפרץ, המאגד בתוכו תשע רשויות סמוכות, במפרץ חיפה בהן: קריית ים, קריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית אתא, שפרעם, ביר אל מכסור, רכסים, מועצה אזורית זבולון וקריית טבעון.

אהרון אזולאי נבחר למנכ”ל לאשכול רשויות המפרץ (צילום: דוברות קריית ים)

הקמת האשכול נועדה בין השאר להגביר את שיתוף הפעולה בין החברות בו לסייע להן  להתמודד במכרזים ובקולות קוראים ממשלתיים המיועדים לרשויות גדולות ובכך הוא צפוי  לייעל את עבודתן ואת יכולתן לקבל סיוע ממשלתי.

אזולאי בן 56,  עורך דין במקצועו, שימש בתפקידים בכירים רבים בהם, מנכ”ל המשרד לענייני גמלאים, מנכ”ל עיריית קריית אתא והחברה הכלכלית ומנכ”כל תאגיד המים בקריית אתא.  בחירתו היום כמנכ”ל רשויות המפרץ אושרה פה אחד לאחר שהתמודד במכרז שפורסם לתפקיד.

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור, שהוביל את המהלך ואף כיהן כמנכ”ל זמני של הגוף החדש ברך על בחירתו של המנכ”ל אהרון אזולאי, והביע את ביטחונו כי המנכ”ל החדש יוציא את האשכול החדש לדרך בהצלחה ויביא אותו להישגים המקווים. ראש עיריית קריית אתא יעקב פרץ, וראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקרסקי, הצטרפו לברכות והביעו את ביטחונם כי הגוף החדש יקדם את מעמדן של כל השותפות בו.

אהרון אזולאי נבחר למנכ”ל לאשכול רשויות המפרץ (צילום: דוברות קריית ים)
אהרון אזולאי נבחר למנכ”ל לאשכול רשויות המפרץ (צילום: דוברות קריית ים)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור אישים בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו