אזהרה | סימני עובש התגלו במשקה NESTEA בטעם אפרסק – החברה פונה לצרכנים לא לצרוך את המשקה

חברת טמפו משקאות בע”מ מודיעה באמצעות משרד הבריאות לציבור הצרכנים, כי בחלק ממוצרי משקה תה בטעם אפרסק בבקבוקי פלסטיק בנפח 500 מ”ל המיובאים על ידה תחת המותג NESTEA מתוצרת Nestle התגלו סימני עובש.

מדובר במוצר שעליו סימון: עדיף להשתמש לפני סוף 10/2019 כשר לפסח בלבד. יצרן: מפעל ספומדור S.p.A , קסלינו אל פיאנו  CO  ויה אלה פונטה 13 , איטליה.

החברה מבקשת מהציבור הציבור שלא לצרוך את המוצרים האמורים. יודגש, כי למעט מוצרים הנושאים סימון זה, אין כל פגם במוצרי ‘נסטי’. החברה בודקת את מקור התקלה. כל הרוכש בקבוק הנושא סימון זה, מוזמן להתקשר לשרות צרכנים בטל’ 1-800-300-370 ולקבל פיצוי. במקביל, מבצעת החברה איסוף של המוצרים מהמדפים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. באסם אבו ח'לה אמר/ה

    ביום 09/12 בשעות הבוקר נוסע עם חבר לעבודה על כביש 6 נכנסים להפסקה באלונית צפון , החבר קונה שני בקבוקים נס תה חצי ליטר אשר מוטבע עליו תוקף עד 05/2020 , הוא פותח את הבקבוק ושותה ממנו עד שגומר אותו ,אני בינתיים התעסקתי עם הטלפון ,פתחתי את הבקבוק ושתיתי ממנו קצת וסגרתי חזרה , מגיע לעבודה לוקח את הבקבוק למקרר ובהמשך רוצה לשת6ת ,פותח את הבקבוק ומבחין בחלקים זרים בתוך הבקבוק , מנסה להסתכל בתוך הבקבוק ובאמת מלא מלא עובש בתוכו , הקאתי את החיים ,נגעלתי עד רמה שאני כנראה בחיים לא איגע במשקה הזה ,מתועד .

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.