תלמיד הותקף על ידי תלמיד אחר ואמו בבית ספר יסודי בכרמל

ניידת משטרה - משטרת ישראל - ארכיון (צילום - ירון כרמי)

ביום רביעי שעבר (12/06/19) הותקף תלמיד בבית ספר יסודי בכרמל, על ידי תלמיד אחר, צעיר ממנו ואמו של התלמיד. ממשרד החינוך נמסר, כי הנושא מוכר ומטופל על ידי גורמי המקצוע בבית הספר.


התלמיד המותקף השתתף בחוג בבית הספר. במהלך משחק בחוג ניגש אליו תלמיד צעיר ממנו ולכאורה התחיל לחנוק אותו. אמו של הילד מתארת המקרה:
“הבן שלי נבהל ודחף בחזרה את הילד. אותו ילד ניגש לאימא שלו, שהייתה בשטח בית הספר ושניהם חזרו ביחד אל הבן שלי. האימא התחילה לדחוף את בני בגבו ובידו ולדבר אליו בשפה מאוד מאיימת. הבן שלי חזר הביתה מבוהל וסיפר לי הכל”.

לטענת האם, לאחר שהאם ובנה עזבו את התלמיד, הגיע למקום אח מבוגר של אותו ילד וגם הוא התערב ודחף את התלמיד:
“הבן שלי השתחרר מהם והרים לי טלפון, בשביל לספר מה שקרה. כשהבן שלי סיים את שיחת הטלפון, אותה אימא פנתה אליו שוב ואיימה עליו לכאורה שכדאי לו לעזוב מהר את המקום, אחרת הוא יפגע”.

לטענת האם: מאז אותו יום, בנה חושש ממה שעלול לקרות לו בבית הספר. ביקשתי לקבל את הצילומים של מה שקרה באותו יום, כי אני יודעת שמותקנות מצלמות במקום. הפעם הבן שלי מאוד נבהל ואני מפחדת ממה שעלול לקרות לו בפעם הבאה.

יש לציין, כי האם הגישה תלונה במשטרה לאחר המקרה.

שהות קרובי משפחה בחצר בית הספר:
לחי פה נודע כי לפני מספר חודשים שלחה הנהלת בית הספר מכתב להורים ובו היא מחדדת את הנהלים לגבי שהות של קרובי משפחה בשטח בית הספר. במכתב צוין כי ניתן להגיע ולאסוף את התלמידים משער בית הספר בלבד.

ממשרד החינוך נמסר לחי פה:
הנושא מוכר ומטופל על ידי גורמי המקצוע בבית הספר. מנהל המוסד רענן הנחיות בדבר הצורך בקיום בירורים בנושאים אלה באמצעות המחנכים ואנשי המקצוע בלבד ולא על ידי פנייה ישירה של הורים אל ילדים המעורבים בתקריות מעין אלו.

התלונה אשר הוגשה במשטרת חיפה:

התלונה אשר הוגשה במשטרת חיפה
התלונה אשר הוגשה במשטרת חיפה

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. בני אמר/ה

    בזיון שהנהלת בית הספר מקטינה ראש במקום לפתוח מצלמות ולספק למשטרה חומר מובהק ולטפל בהורים בריונים. בגלל זה הילדים אח”כ נראים כאילו.

הגיבו כאן לכתבה