אבידה יקרה • מיהרו לטיסה ואיבדו אלפי דולרים בתחנת חיפה בת גלים

ממן ואלגום עם התיירים (צילום: דוברות רכבת ישראל)

זוג תיירים מלטביה שהיו בדרכם על רכבת לשדה התעופה, איבדו בשישי האחרון בתחנת חיפה בת גלים תיק ובו סכום של כ-3000 דולר ומאות יורו, לצד הדרכונים, טלפונים סלולריים ומכשיר אייפד.

נוסע עירני דיווח על תיק חשוד המונח ללא בעלים על רציף התחנה. צוות התחנה המורגל במציאה והשבת אבדות של נוסעים, לא זוכרים אירוע כזה, מזה זמן רב.

צוות התחנה, בראשותו של מנהל התחנה שלמה ממן, בודד את התיק מנוסעי התחנה והזעיק את איש האבטחה בן אלגום, שבדק את התיק וגילה סכום של כ-3000 דולר, ומאות רבות של יורו, לצד דרכונים של אזרחים לטביים, טלפונים סלולריים ומכשיר אייפד. ממן ואלגום פתחו במבצע איתור בעלי התיק, הודיעו ברשתות התקשורת הרכבתיות ובמקביל חיפשו את שמות האנשים המופיעים בדרכונים ברשת הפייסבוק והחלו להתכתב עימם.

בן אלגום מאבטח תחנת חיפה בת גלים (צילום: דוברות רכבת ישראל)
בן אלגום מאבטח תחנת חיפה בת גלים (צילום: דוברות רכבת ישראל)

עם קבלת ההודעה על מציאת התיק, זוג התיירים מלטביה, שהיו בדרכם על רכבת לשדה תעופה ולא הבחינו כי התיק עם דברי הערך אבד להם, חזרו על עקבותיהם לתחנה, שם נמסר להם התיק על תכולתו.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

זוהי אינה הפעם הראשונה שמנהל התחנה שלמה ממן, המועסק קרוב ל-30 שנים ברכבת, מחזיר אבידות יקרות. “לפני מספר שנים מצאתי בתחנה 30 אלף ₪ במזומן, שהיו שייכים לאדם אשר בדיוק מכר את רכבו”, מספר ממן, “עבורנו ברכבת ישראל השבת אבידה הינה חלק מהותי מהשירות ואנו קוראים לציבור הנוסעים לא להתייאש ובמידה ואיבדתם דבר מה ברכבת ליצור קשר עם מוקד השירות הטלפוני, או עם צוותי הרכבת ואנו נעשה כל מאמץ כדי להשיב את האבידה”.

מנהל תחנת חפה בת גלים שלמה ממן (צילום: דוברות רכבת ישראל)
מנהל תחנת חפה בת גלים שלמה ממן (צילום: דוברות רכבת ישראל)
האבידה (צילום: דוברות רכבת ישראל)
האבידה (צילום: דוברות רכבת ישראל)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
  1. בלאו דבורה אמר/ה

    גם לי קרה ששכחתי תיק שהיו שם מסמכים חשובים מאד , בתחנת הרכבת בת גלים , הייתי בדרכי לתחנת הרכבת האוניברסיטה , לא נותר לי אלא להמשיך ליעד ,שם פניתי למנהל התחנה , היות ואני כבדת שמיעה ואינני יכולה לדבר בטלפון , טלפן לתחנת בת גלים ודיבר עם המנהל ואכן מצאו את התיק , אז ביקשתי שיעבירו לי ברכבת הבאה , נאמר לי שזה לא נהוג ,אך בכל זאת ,,, רציתי להשאר לחכות ,, אז המנהל אמר לי תמשיכי ברככך שתחזרי התיק יחכה לך , אז אמרתי שאחזור מאוחר , אל תדאגי זה יחכה לך בכל שעה , אז תודה עמוקה לשני מנהלי הרכבות בת גלים והאוניברסיטה , יבורכו האנשים הטובים

  2. רבקה אמר/ה

    לעומת זאת לי אבדה חבילה מהדיוטי פרי בתחנת קרית מוצקין ולצערי לדברי המנהלים לא ניתן היה לראות במצלמות מי לקח את החבילה …פשוט נעלמה🤷‍♀️🤷‍♂️

  3. שמשון הגיבור אמר/ה

    כל הכבוד שנמצא והוחזר אני איבדתי בבודפשט תיק אדום עם תכולה בשווי 3000שח ולא נמצא ולא הוחזר.