בשורה לבעלי רכבים: החל מ -1 ביולי אין חובה להצטייד ברישיון רכב מקורי לצורך ביצוע הטסט

עתידים – עמותה – רחב

הקלה לנהגים המבצעים את הטסט השנתי לרכב: שר החבורה ישראל כץ, הודיע השבוע כי החל מ- 01/07/19, ניתן יהיה לבצע את מבחן הרישוי השנתי לרכב (“טסט”), מבלי להצטייד ברישיון הרכב המקורי.

כיום, נדרשים הנהגים לשלם את אגרת הרישיון ולהצטייד ברישיון הרכב המקורי, כתנאי לביצוע מבחן הרישוי השנתי לרכב. במקרים בהם רישיון הרכב אבד, התעכב בדואר או שלא הגיע לכתובתו של בעל הרכב מכל סיבה שהיא, נדרש בעל הרכב להנפיק כפל רישיון בבנק הדואר או באחת מעמדות השירות העצמי (רישיומט) המוצבות בסניפי הסופר פארם ובנקודות נוספות בכל רחבי הארץ.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

החל מה -1 לחודש יולי, יוכלו הנהגים לשלם עבור אגרת רישיון הרכב באמצעות האינטרנט או המוקד הטלפוני ולהגיע ישירות לכל אחד ממכוני הרישוי לרכב ברחבי הארץ, גם ללא רישיון הרכב המקורי. מכון הרישוי ידפיס את רישיון הרכב ויבצע את הטסט במקום. 

במשרד התחבורה אומרים כי השירות החדש הוא חלק מרפורמה נרחבת לשיפור שירותי הרישוי לציבור הנהגים, הכוללת שורה ארוכה של שיפורים בכל תחומי הרישוי ובכללם צמצום הביורוקרטיה וקיצור זמני ההמתנה במשרדי הרישוי. הסמכת גופים נוספים למתן שירותי רישוי, הרחבת השירותים המקוונים, הנגשת המידע לאזרחים, העתקת משרדי רישוי למבנים חדשים ומרווחים ושיפור השירות בסניפים הקיימים.

סמנכ”ל השירות במשרד התחבורה, גילי כהן: החל מהחודש הבא, גם נהגי המשאיות והאוטובוסים בישראל יהיו פטורים מלהחזיק ברישיונות נהיגה ורכב בעת הנהיגה. זאת, לאחר שלפני כשנה בוטלה חובת החזקת רישיונות נהיגה לכלי רכב פרטיים ומסחריים עד 3 וחצי טון וכן בכלי רכב דו גלגלי.

בשורה טובה בעידן של התחדשות.

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
3 תגובות
 1. אבי אמר/ה

  ויגבו עוד שני שקלים על הדפסת רישיון הרכב.
  כמו שגובים 2 שקלים על רישום מספר הקילומטרים שהרכב נסע

 2. נטלי אמר/ה

  מדינה אוכלת יושביה. כל שנה מחיר הטסט מרקיע שחקים עולה ועולה

  1. נורית אמר/ה

   המחיר עולה אבל נסיעה אין, רק עמידה בפקקים

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

ספורטן – כללי – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
הסטודיו – אירועי החודש
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB