בתום חיפושים נרחבים אותרה גופה במים, צפונית לחוף הכרמל בחיפה • השיטור הימי

יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל אתרה הבוקר בתום סריקות נרחבות, אלמוני ללא רוח חיים מול חוף כרמל. האיתור התרחש בהמשך לחיפושים שמבצעים שוטרי יחידת השיטור הימי בין חופי עתלית, לחופי חיפה, בעקבות דיווח שהתקבל מימאי, אשר הפליג בחזרה להרצליה לאחר סיום משט הדקר. הסקיפר דיווח למשטרת ישראל על אדם שנראה צף במים במרחק רב מקו החוף, כאשר בשלב מסויים אבד קשר העין בין הימאי לגופה. במהלך הלילה נשבה רוח דרומית והסיעה את הגופה צפונה. הבוקר, כאמור, הצליחו השוטרים לאתר גופת אלמוני, במצב ריקבון, צפונית לחוף כרמל.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה כי גורמי רפואה קבעו את מותו של האלמוני ובתום איסוף ממצאים ע"י חוקרי הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, תועבר הגופה אל המכון לרפואה משפטית, להמשך בחינה מקצועית .

איתור גופה במים מול חופי חיפה. הפרטים טושטשו (צילום: משטרת ישראל)
איתור גופה במים מול חופי חיפה. הפרטים טושטשו (צילום: משטרת ישראל)

הידיעה המקורית על חיפושי הגופה – ליל יום ו', 31/5/2019, 22:00

חיפאים שיסתכלו בשעה זו לעבר חוף הסטודנטים, בוודאי יראו פעילות ערה של כוחות הצלה וכן פצצות תאורה. מדובר בסריקות של כוחות חילוץ אחר גופה שנצפתה על ידי דייגים.


ספינת הצרעה של משטרת ישראל במהלך החיפושים אחר הגופה

ממשטרת ישראל נמסר לחיפה:
יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל מנהלת בשעה זו חיפוש אחר נעדר במים מול חופי עתלית.
במשטרת ישראל התקבל הערב דיווח מסקיפר ישראלי, תושב המרכז כבן 70, כי זיהה מול חופי עתלית אדם צף במים במצב לא ידוע, כאשר ניתק קשר עין.
יחידת השיטור הימי בשת"פ ספינות נוספות מנהלים בשעה זו סריקות באזור עתלית ומול חופי דרום חיפה, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים שונים, לאיתור הנעדר האלמוני.

עדכון בהמשך…

ספינת הצרעה של השיטור הימי בחיפה (צילום - ירון כרמי)
ספינת הצרעה של השיטור הימי בחיפה (צילום – ירון כרמי)

לא ניתן להגיב