קייטנות בחיפה • קליש רותם: “ההורים קיבלו הבטחה בשנת בחירות לסבסוד חודש קייטנות חינם ביולי – הבטחה שאין לה סימוכין”

ד"ר עינת קליש רותם ביומה הראשון בלשכת ראש העיר חיפה - 20/11/2018 (צילום: ראובן כהן - דוברות עיריית חיפה)

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, הוציאה היום (שני, 20/5/19) הודעה להורי ילדי הצהרונים בנושא הקייטנות לשנת 2019. בהודעה נכתב:
“לאחר שבועות רבים של חקר הנושא, הנהלת העירייה יכולה להבטיח שהקייטנות אותן יקבלו הורי חיפה בקיץ 2019 יהיו ברמת שירות ובעלויות לפי כל הקריטריונים המתבקשים. בקיץ הזה, הקייטנות יתופעלו על ידי חברת משכ”ל. יחד עם זאת, בכוונתנו להמשיך לעבוד עם המתנ”סים שחשובים לנו במרחב החינוכי קהילתי ולא נוותר על שירותיהם העתידיים. חוזי ההתקשרויות מולם יבדקו וילמדו, על מנת לבנות עימם יחסי עבודה תקינים מעתה ואילך”.

עוד נכתב:
“נראה לכאורה, שהורים לילדי הצהרונים קיבלו הבטחה לסבסוד חודש קייטנות חינם ביולי. מדובר בהבטחה שאין לה סימוכין, שניתנה בשנת בחירות (ככל הנראה מתכוונת קליש להבטחה שניתנה על ידי הנהלת העירייה הקודמת) , שאין מאחוריה תקציב אמיתי, ושאין לה מקורות מימון. מכיוון שטובת המשפחות עומדת לנגד עיננו, אנו מבקשים לסייע להורים  המחזיקים בחוזים חתומים המוכיחים כי הובטח להם מימון קייטנת חודש יולי. אנא פנו אלינו בדוא”ל kaytanothaifa@haifa.muni.il או בטלפון 1-700-507-002, הנחתי את מערכת החינוך להעניק הנחה של 300 ש״ח למחזור יולי בלבד, על סמך חוזה חתום מול המתנ”ס או העירייה עד סוף יולי”.

3 תגובות
 1. מיכאל אמר/ה

  ראש העיריה אומרת לנו שמותר לשקר בשנת בחירות. חרפה

  1. תושב חיפה אמר/ה

   לא, היא אומרת שחומה יהב הבטיח דברים בלי כיסוי כדי לנצח את הבחירות, אבל הפסיד.
   לי, כתושב חיפה שבחר יהב, נראה שהתנהלותה ישרה, והיא אכן מנסה לנקות אורוות.
   ביחסי חוץ ותקשורת היא עם ציון נכשל

 2. מעיין אמר/ה

  אני קצת כעסתי אך אני יכולה להבין את הנקודה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.