נעצרו חשודים בגניבות בבית החולים רמב”ם • צפו בווידאו ותראו איך הגנבה מתבצעת

המשטרה עצרה שני חשודים תושבי נהריה והקריות והגישה נגדם כתב אשום בגין גניבת רכוש וכרטיסי אשראי מחולים המאושפזים בבתי חולים וביצוע רכישות באמצעותם באלפי ש”ח. המעצר התאפשר הודות לשיתוף פעולה מקצועי עם מחלקות הביטחון של בתי החולים, נהריה, הילל יפה ורמב”ם, סרטון האבטחה בו נצפה החשוד, הופץ לבתי חולים אחרים באזור והתברר כי החשוד פעל גם במרכז הרפואי רמב”ם בחיפה.

הגניבה מבתי החולים – מצלמות האבטחה

השבוע הגישה המשטרה כתב אישום על ידי יחידת התביעות המחוזית נגד תושב נהריה בן 56 החשוד ב 6 מקרים שונים של גניבות ממטופלים בבית חולים הלל יפה בחדרה, כאשר עפ”י כתב האישום, החשוד ניצל את מצבם הבריאותי של המאושפזים, גנב את התיקים והארנקים ולאחר מכן יצא ל”מסע קניות” באמצעות כרטיסי האשראי שנמצאו בתיקי המטופלים.

כאמור, שבוע שעבר הגישה המשטרה כתב אישום נוסף , הפעם נגד חשוד תושב הקריות אשר אף הוא גנב עפ”י החשד ארנקים ממטופלים בבית החולים, הפעם בנהריה. החשוד כאמור נעצר ושבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין המיוחס לו, כאשר בחיפוש בביתו נתפס חומר רב החשוד כגנוב. המשטרה מבקשת מהציבור לשמור על חפצים יקרי ערך וכרטיסי אשראי, במקום הקשה להשגה וככל שנמצאים במקום ציבורי, לוודא כי רכוש זה נמצא במקום הקרוב לבעליו באופן שמור.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.