שלמה בראבא בערב ההתרמה השנתי של מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בחיפה והצפון | 22/05/19

ערב ההתרמה השנתי של מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בחיפה והצפון, יתקיים ביום ביום רביעי ה 22/05/19 באודיטוריום חיפה.

השנה התגייסו לאירוע השחקן שלמה בראבא שיעלה במרכזו של הערב את מופע היחיד שלו (מופע מלא) ושדרנית הספורט והעיתונאית שרון פרי אשר תנחה את הערב.

הכנסות המופע כולן מיועדות לפעילות החשובה של מרכז הסיוע לאורך השנה.

שלמה בראבא נרתם לערב ההתרמה השנתי של מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בחיפה והצפון


עלייה של 8% בשנה החולפת בפניות למרכז הסיוע, המציין החודש את השנה ה-40 לפעילותו באירוע ההתרמה השנתי, שיתקיים ביום ד’ 22/5 באודיטוריום חיפה. לאירוע נרתמו בהתנדבות השחקן והסטנדאפיסט שלמה בראבא, שיופיע במרכזו של הערב והעיתונאית והשדרנית שרון פרי, שתנחה. הכנסות המופע ישמשו לליווי ותמיכה בנפגעות ונפגעי אלימות מינית ומשפחותיהם.

הגידול בפניות למרכז הסיוע בשנה החולפת, מצטרף לגידול של 50% במספר הפניות בחמש השנים האחרונות. במרכז מציינים כי העלייה הניכרת שנרשמה בשנים האחרונות, מקורה בין היתר בעקבות קמפייני הרשת MeToo, ו-ל מה לא התלוננתי שהציפו את הרשתות החברתיות בשנים 2017 ו-2018 בכל העולם והובילו לעלייה מתמדת בשיעור הפניות בישראל.

המרכז מפעיל קו טלפוני לתמיכה נפשית 24 שעות ביממה ותמיכה באפליקציית WhatsApp, המיועדת למי שמתקשה לפנות לעזרה בעל פה. הפונים למרכז הסיוע מקבלים לא רק תמיכה נפשית ע”י מתנדבות העמותה, אלא גם ליווי להגשת תלונה במשטרה, לפגישות בבתי משפט ואף לבדיקות בבית החולים הקשורות לתקיפה המינית. כל שירותי הסיוע של המרכז ניתנים בחינם לציבור הרחב.

מידי שנה מקיים מרכז הסיוע, הפועל ב-41 רשויות מקומיות ברחבי הצפון, אירוע מרכזי שנועד לגייס תרומות שיתמכו בפעילותו החשובה למען תושבות ותושבי הצפון. השנה יתקיים האירוע ביום רביעי 22/05/19, באודיטוריום חיפה. לערב התגייסו השחקן והסטנדאפיסט שלמה בראבא אשר יעלה במרכזו של הערב עם מופע היחיד שלו, העיתונאית והשדרנית שרון פרי, אשר תנחה את הערב ועיריית חיפה, אשר תרמה את האולם. כל הכנסות המופע יועברו כתרומה למרכז הסיוע.

כ-2,500 שעות של סדנאות חינוך והסברה התקיימו ברחבי הצפון, שמטרתן מניעת אלימות מינית, ובעיקר לבני נוער. בעמותה מציינים כי השינויים בתקשורת של בני הנוער שמתקיימת יותר ויותר ברשתות החברתיות ובקבוצות ווטסאפ מביאים איתם אתגרים חדשים לעבודה החינוכית. התכנים החינוכיים התעדכנו בשנים האחרונות כדי לכלול גם דיונים על שיח ברשתות, הפצת תכנים מיניים והטרדות מיניות בתקשורת הדיגיטלית. בנוסף לתכניות החינוכיות המתקיימות לילדים ובני נוער, עסק מרכז הסיוע במהלך השנה החולפת באופן נרחב בהסברה וסדנאות להורים, צוותים חינוכיים, צוותי רווחה, מוסדות ומקומות עבודה.

המופע יתקיים ביום רביעי, 22.5.19, בשעה 19:30, באודיטוריום חיפה.
מחיר כרטיס: 150-250 ₪

הכנסות המופע קודש לפעילות מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בחיפה והצפון.

לפרטים והזמנת כרטיסים:
שלומית מרסיאנו 052-8455725 | projects@hrcc.org.il | www.ethos.co.il

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.