חן קליין, מנשר יקח חלק בטקס המשואות ביום העצמאות כדגלן

רס"ל חן קליין (צילום: דובר צה"ל)

חן קליין, נגד ביחידה משטרתית של בסיס מטכ״ל האמונה על הגנת בסיס הקרייה, תושב נשר יקח חלק בטקס המשואות ביום העצמאות ה-71, אחרי שלושה חודשים של עבודה קשה.                                                                  

נגד קליין, שהתגייס בנובמבר 2013 למשטרה צבאית כלוחם מעברים, מגיע ממשפחה של נגדים. אביו שירת בצה”ל והשתחרר בדרגת רב נגד (דרגת הנגדות הגבוהה ביותר). אחיו הבכור, רס״ל לירון קליין, משרת מזה ארבע שנים בזרוע האוויר כמנהל מחלקת נשק בבסיס הטכני. בנוסף לתפקיד זה, הוא משמש כנגד לוגיסטיקה ובמסגרת התפקיד מארגן ימי זיכרון.

רס”ל לירון קליין: ״בתור בן אדם שמגיע מעולם הטקסים ומשמש כנגד בצה״ל, זה מאוד מרגש עבורי שאחי הקטן אשר המשיך בדרך אבי ובדרכי ילך כדגלן בטקס המשואות היוקרתי. המעמד מדהים, חן יעמוד על רחבת המסדרים כשכל המדינה צופה בטקס וייצג את המדינה ואת נשר בפרט, בכבוד. הטקס ייצג את כל מה שאנחנו עושים בצבא ולכן חשיבותו רבה״.

נגד חן קליין מספר: ״היה לי ברור שהשירות שלי לא הסתיים בתום השירות הסדיר שלי, זו מסורת משפחתית וידעתי שעלי להמשיך אותה. לטקס המשואות, אני הגיע כחלק מקורס נגדי יחידות שלב 10. ההתרגשות בשיאה, אחרי שלושה חודשים של עבודה קשה, הרגע בו אני אעמוד בטקס המשואות עם דגל מדינת ישראל על רחבת המסדרים בהר הרצל, מתקרב וההתרגשות עולה״.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

בטקס המשואות, יהיה אביו של חן, ששירת בצה”ל שנים רבות כנגד ויראה את בנו צועד בטקס בשלב העשירי של קורס הנגדים שיוכשר בסופו להיות רס״ר. מלבדו, יגיעו לטקס גם אמו של חן וארוסתו שצפויה להתחתן עמו במאי 2020.

״בתור משפחה שעוקבת כל שנה אחר הטקס הזה זו גאווה גדולה עבורם, הם גאים לראות אותי״ ציין חן והוסיף לירון, ״ אנחנו עדיין לא מעכלים את העובדה שהוא יצעד כדגלן בטקס זה, רק שזה יקרה אנחנו נבין את גודל האירוע״. 

 חן מציין לסיום, כי התקופה הארוכה והאינטנסיבית, הייתה מלווה בתמיכה של המפקדים וחבריו, “המפקדים מדהימים, הם צוות מסור ומקצועי”.

הגיבו כאן לכתבה