בבית חולים כרמל בחיפה מחבקים את הדגל • סערת הדגלים ביום העצמאות במחלקות בית החולים כרמל

הנהלת בית חולים כרמל והעובדים תולים דגלי עצמאות בבית החולים

בעקבות הפרסומים בכלי תקשורת שונים כי עובדים בבית החולים “כרמל’  בחיפה נדרשו על ידי ההנהלה להסיר דגלי ישראל שנתלו במחלקות. אמר הבוקר (ראשון 5/5/19) ד”ר אבי גולדברג, בסבב תליית דגלים במחלקות בבית החולים כי “יום העצמאות הוא החג הלאומי של כולנו, וכולנו יחד הנהלה וכל עובדי בית החולים כרמל מכבדים ואוהבים את הדגל ומניפים אותו בגאווה גדולה”.

ד”ר גולדברג,עבר הבוקר כשהוא מלווה בהנהלת ביה”ח ויו”ר וועד העובדים אירנה ברייב, בין מחלקות בית החולים השונות תלו וחילקו סיכות ודגלים לעובדים לרגל יום העצמאות.

באגרת שהופצה לעובדים כתב מנהל כרמל ד”ר גולדברג: “עובדים יקרים, השבוע נחגוג כולנו את יום העצמאות ה- 71 למדינת ישראל. נעשה זאת כבכל שנה, מתוך גאווה במדינתנו ובסמליה ובבית החולים שלנו. אנחנו בעשייתנו היום יומית מממשים הלכה למעשה את החזון והערכים של מדינתנו. אנו עושים זאת במתן טיפול ללא משוא פנים לכל נזקק, בעבודת צוות יוצאת מהכלל, במסירות אין קץ ובעיסוק המקודש של הצלת חיים”

“ביומיים האחרונים התפרסמו דברים על בית החולים שלנו שאינם תואמים את הערכים בהם אנו דוגלים. המקור בהנחיה שלא היתה צריכה להינתן ושלצערי קיבלה פרשנויות מרחיקות לכת. צר לי על הפגיעה שחשו עובדים מבית החולים וצר לי על הפגיעה בשמו הטוב של בית החולים שלנו. אדגיש כי בית החולים כרמל גאה במדינת ישראל ובסמליה וכי יתלה כבכל שנה את דגלי המדינה בגאון”.

“המחלקות מוזמנות לציין את החג בדרכן והנהלת בית החולים בשיתוף ועד העובדים יחלקו דגלים במחלקות בית החולים.חג עצמאות שמח לכולם”, סיכם גולדברג.

מנהלת הסיעוד אהובה טל, שתלתה יחד עם צוותי הסיעוד דגלים רבים במחלקות בית החולים: “אני גאה בדגל שלי, אני גאה במדינה שלי, וגאה בבית החולים שלי. כולנו כאן יחד כתף אל כתף עובדים במסירות בהצלחת חיים קדושה מחבקים ואוהבים את דגל המדינה”.

יו”ר ועד העובדים אירנה ברייב: “דגל ישראל הינו מעל כל מחלוקת. ” יום העצמאות הוא יום חג לכל אזרחי המדינה ולכל עובדי בית החולים כרמל, כולנו יחד נתלה את דגלי הלאום בכל רחבי בית החולים ונניף את דגל ישראל אל על”.

הנהלת בית חולים כרמל והעובדים תולים דגלי עצמאות בבית החולים
הנהלת בית חולים כרמל והעובדים תולים דגלי עצמאות בבית החולים

הגיבו כאן לכתבה