“מוקדמות יורו 2020 בסמי עופר | האצטדיון חצי ריק, האתרים מראים שהכרטיסים אזלו”

משחק הנבחרת ישראל - אוסטריה - הכרטיסים אזלו (צילום מסך - סמר עודה כרנתינג'י)

משחקי הנבחרת: השאלה שנשאלת כיצד הכרטיסים אזלו בזמן שכולם מדברים על חוסר ביקוש?

בזמן שאין ביקוש לכרטיסים למשחקי נבחרת ישראל מול נבחרות סלובניה ואוסטריה, באתר אליו מפנים מהאתר הרשמי של אצטדיון סמי עופר התמונה נראית אחרת לגמרי, “הכרטיסים אזלו”.

לפני שלושה שבועות טרם תחילת משחקי נבחרת ישראל מול נבחרת סלובניה ונבחרת אוסטריה, כל מי שנכנס ללוח המשחקים המתקיימים באצטדיון סמי עופר “האתר הרשמי” מופנים בעת הלחיצה על רכישת כרטיסים לאתר “ברק”, אלא ששם התמונה נראית אחרת.

לפי התמונות המצורפות בכתבה זו האצטדיון נראה כאילו מלא עד אפס מקום מאחר והיציעים מסומנים ב”אזלו הכרטיסים” אפילו יציע ה VIP תא כסף, תא זהב וכל היציעים הטובים וגם הפחות טובים!

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
משחק הנבחרת ישראל - סלובניה - הכרטיסים אזלו (צילום מסך - סמר עודה כרנתינג'י)
משחק הנבחרת ישראל – סלובניה – הכרטיסים אזלו (צילום מסך – סמר עודה כרנתינג’י)

בהתאחדות הכדורגל חזרו ואמרו בכל כלי התקשורת כי אין ביקוש ואין הענות מצד האזרחים ובכל תוכנית ספורט ביקשו השדרים מאזרחי המדינה לרכוש כרטיסים ולעודד את הנבחרת.

יש לציין כי במשחק הנבחרת של ישראל מול סלובניה התמונה היתה דומה גם באתר “לאן” ולא רק באתר “ברק”.

אתר לאן גם מראה שהכרטיסים אזלו למשחק הנבחרת מל סלובניה. צולם ביום 20/3/19

היום (ראשון 24/3/19) בו יתקיים משחק נבחרת ישראל מול נבחרת אוסטריה התמונה באתר “ברק” לא השתנתה וגם שם ניתן לראות כאילו שהחלום התגשם והאצטדיון מלא בגלל שהכרטיסים אזלו. אלא שהאמת היא אחרת לגמרי. באתר “לאן” הפעם ניתן לראות שלא כל הכרטיסים אזלו אבל התמונה נראית הרבה יותר טוב מאשר במציאות או לפי הדיווח של ההתאחדות לכדורגל בישראל.

משחק הנבחרת ישראל - אוסטריה - הכרטיסים אזלו (צילום מסך - סמר עודה כרנתינג'י)
משחק הנבחרת ישראל – אוסטריה – הכרטיסים אזלו (צילום מסך – סמר עודה כרנתינג’י)

מבולבלים ! גם אנחנו.

מההתאחדות לכדורגל בישראל נמסר לחי פה: “הנושא בבדיקה”.

מהנהלת קופות “ברק” נמסר לחי פה: “אנחנו רוכשים מספר מוגבל של כרטיסים מההתאחדות ומוכרים אותם דרך הקופה שלנו. כשהכרטיסים שברשותנו אוזלים אנחנו מציינים זאת באתר. אנחנו לא יודעים לגבי שאר הכרטיסים או היצעים על כן אנחנו מסמנים שהכרטיסים אזלו. בעקבות פנייתכם כי התמונה המשתקפת לאזרח מהאתר שלנו מטעה ומבלבלת. אנחנו נבדוק מול גורם מקצועי אם ניתן טכנולוגית לשנות את הסימון באתר”.

הצפייה שלנו מההתאחדות לכדורגל היתה כי תקלה כזו גדולה ומטעה תטופל בהתאם ובמהרה שכן פנייתנו נעשתה לפני שלושה ימים, ובטוח שלא רק אנחנו נתקלנו בבעיה זו של רכישת כרטיסים שבעקבותיה נמנעה מאיתנו החוויה בלהשתתף ולעודד את הנבחרת.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.