נבחרת ישראל בכדורגל תארח את נבחרות סלובניה ואוסטריה ב”סמי עופר” בחיפה • לו”ז המשחקים, המלון ועוד…

מוקדמות יורו 2020: לאחר שכשלה להשיג את הכרטיס לפלייאוף בליגת האומות, הנבחרת הלאומית תפגוש באיצטדיון החיפאי את שתי הנבחרות במרווח של שלושה ימים – את סלובניה הערב(21/03/2019) ב-21:45, ואת אוסטריה ביום א’ (24/03/2019) בשעה 19:00.

אוהדי נבחרת ישראל נוהרים לאצטדיון הכדורגל סמי עופר (ארכיון) (צילום: ירון כרמי)
אוהדי נבחרת ישראל נוהרים לאצטדיון הכדורגל סמי עופר (ארכיון) (צילום: ירון כרמי)

לאוהדי הכדורגל בישראל ובחיפה בפרט, מצפה סוף שבוע ארוך של כדורגל בינ”ל. הנבחרות מולן תשחק ישראל אמנם לא מ”אריות אירופה” בכדורגל, אך עדיין, נחשבות עדיפות על הנבחרת שלנו ומביאות מספר שחקנים מהדרגה הראשונה הכוללים את יאן אובלאק הסלובני, שוערה של אתלטיקו מדריד שנחשב לאחד השוערים הטובים העולם ואת דוד אלאבה האוסטרי, מגנה של קבוצת הפאר הגרמנית באיירן מינכן שכובש לא מעט שערים.
למרות כל זאת, בנבחרת שלנו אופטימיים ומאמינים שבבית ניתן לנצח כל נבחרת, במיוחד לאחר הניצחונות נגד אלבניה וסקוטלנד. 4 בוגרי מכבי חיפה בסגל הנבחרת למשחקים: המגנים טאלב טוואטחה ועאיד חבשי, הקשר בירם כיאל והחלוץ תומר חמד.

מלון דן פנורמה חיפה יארח את נבחרות הכדורגל של אוסטריה וסלובניה לקראת המשחקים נגד נבחרת ישראל במסגרת מוקדמות היורו 2020

נבחרת הכדורגל של סלובניה הגיעה למלון ביום שלישי, 19/3/2019 ותשהה בו עד מחר (ה-22/3/2019, בבוקר) כשבאותו יום בערב, תגיע למלון גם נבחרת הכדורגל של אוסטריה ותשהה בו עד יום שני ה-25/3/2019. במלון דן פנורמה חיפה, שוריינו 30 חדרים לשחקני נבחרת סלובניה וחברי משלחת התאחדות הכדורגל הסלובנית.

בין שחקני נבחרת סלובניה שיגיעו למלון ולישראל: יאן אובלאק שוער אתלטיקו מדריד, הקפטן הוותיק יוסיפ איליצ’יץ’ מאטלנטה, מיחה זייץ’ מפנרבחצ’ה, בנימין ורביץ’ מדינמו קייב, רוברט בריץ’ מסנט אטיין ולוקה זחוביץ’, חלוץ מאריבור ובנו של כוכב העבר זלאטקו זחוביץ’. עבור המשלחת האוסטרית, הכוללת את שחקני הנבחרת אנשי התאחדות הכדורגל האוסטרית בראשות נשיא ההתאחדות וספונסרים, שוריינו כ-85 חדרים במלון. בין שחקני נבחרת אוסטריה שיגיעו למלון: דויד אלאבה מבאיירן מינכן, מרקו ארנאוטוביץ’ מווסטהאם, אלכסנדר דראגוביץ’ מבאייר לברקוזן, גוידו בורגשטאלר משאלקה 04 ועוד.

יאן אובלאק, אחד השוערים הטובים בעולם (צילום:AFP)
יאן אובלאק, אחד השוערים הטובים בעולם (צילום:AFP)
דויד אלאבה במדי באיירן מינכן(צילום: רויטרס)
דויד אלאבה במדי באיירן מינכן(צילום: רויטרס)


הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חדשות חיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו